Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματάκι, καλός καιρός, και όρεξη για επίσκεψη στην περιοχή.

Σε γενικές γραμμές η περιοχή έχει βαλτώσει, και εξαιρέσεις είναι η Αλεξία στο 19, που προσωπικά την έχω ψιλοβαρεθεί, και τυχόν τούμπανα που φέρνει το Νο8. Εξαίρεση αποτελεί και η Μαρία στο Νο3, που είχε χαθεί για περίπου 1,5 μήνα, και είχε εμφανιστεί για ελάχιστο διάστημα η Ελενα, και μετά ο οίκος ήταν κλειστός.

Η επανεμφάνιση έφερε και αλλαγή στην εξωτερική εμφάνιση της κοπέλας, που τώρα έχει 3άρια ολοστρόγγυλα βυζιά. Καλή δουλειά από τον γιατρό, αλλά θέλουν ζούληγμα μέχρι να μαλακώσουν λιγάκι, και να πάρουν λίπος για να καταλήξουν σε 4άρια.

Η αλλαγή αυτή έφερε και τρομερή αυτοπεποίθηση στην κοπέλα, η οποία τώρα περπατά καμαρωτή, σου τραβά τα χέρια για να χουφτώσεις τους βύζους, επιθυμεί ζούληγμα και σφίξιμο (για να μαλακώσουν), και γενικότερα έχει ένα άλλο αέρα.

Στα των υπηρεσιών εξακολουθεί να είναι το ίδιο καλή, με ωραίο τσιμπούκι, αντοχή στο καταχτύπι, και όμορφα στησίματα.

Νομίζω ότι θα μπορέσει να τραβήξει τον κόσμο πάνω της, μια και η συμπεριφορά της είναι άψογη, είναι πεντακάθαρη, δεν βιάζεται, και δεν δυσανασχετεί.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.730
Πόντοι:
2.691
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, fouxter και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού