Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 347843
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πηγα στο κατάστημά ειδικα για τη μαρινα. Το παρκινγκ ευκολο σε παραδρομο απεναντι, ισως κ λογω ωρας (1). Μπαινω στο στουντιο κ η ευγενική τσατσα αφου μου προτεινε να κερασει νερακι μου παρουσιασε τρια κοριτσια. Η μια ονοματι μπεατρις:βαριόταν και να περπατησει, η αλλη ονοματι ιρινα, και τελος τη μαρινα. Για αυτην ειχα παει, αυτην διαλλεξα κ μπουκαρα στο δωματιο, οπου ηρθε κ αυτη μετα απο λιγο.
Δυστυχως τι δωματιο δεν ηταν κ πολυ καθαρο, το κουβερτον ειχε σκορπια κατι σαν ασπρα κομματακια απο φελιζολ, ξέρω γω τι ηταν....το προσπερνω.
η μαρινα δεν με πολυενθουσιασε εμφανισιακα. Μπαταλοκοιλιτσα κωλαρακι ενα βημα πριν μπλαθρέψει , βυζι απλα ικανοποιητικο. ΑΛΛΑ, Α...υπαρχει κ το ΑΛΛΑ.
η κοπελα εχει την πουτανια στο αιμα της. Ξεκινησε με καταπληκτικά προκαταρκτικα, γλυψιματα με φουλ γκωσσα σε λαιμό, αυτια, ρωγες, χειλη. Πεσανε κ μερικα γλωσσοφιλα. Γενικά σε κανει κ πολυ τουρμπο, προσωπικά της βαζω αριστα. Μαλιστα με δικη της πρωτοβουλία μου εβαλε το δαχτυλο μου στο μουνι της, το οποιο ηταν κ υγρο (ισως απο λιπαντικο) κ ταυτόχρονα δαχτυλιαζε τκν κωλο της.
μετα ξεκινησε μια ικανοποιητικη πιπα κ μου δτησε να της χωσω κωλοδαχτυλο οσο με εγλυφεκ μετα με καβαλησε κ αρχισε να γαμιεται αργα κ μετα γρήγορα. Αν ημουν αφελης θα έλεγα οτι η κοπελα ειχε καυλες κ ηθελε να γαμηθει τρελα. Τωρα ομως που εχω πλεον μυαλο λεω οτι ρε παιδι μου οντως φανηκε να θέλει να γαμηθει για να χυσει. Λες να πιαστξκε τοσο μαλακας πια? Ποσως με νοιαζει!
Κατοπιν στηθηκε στα 4 οπου κ κατεθεσα κ αυτη μου έλεγε γαμα με κιαλλο γιατι τελειωσες τοσο γρηγορα?
κατοπιν εκατσε για κουβεντούλα την οποια μαλιστα γουσταρα αν κ γενικωςμετα το σεξ θελω να φευγω γρήγορα κ οσο μιλαγαμε επαιζε το μουνι της. Στην ερωτηση μου τι κανει μου απαντησε οτι θελει να χυσει. Μυστήρια πραματα κυριοι.
Σε γενιμες γραμμες η μαρινα ειναι ιδανική για γερο ξεκαυλωμα, τα κανει ολα, γουσταρει το πηδημα, δεξ πιανεται στα προκαταρκτικα και ενδεικνυεται σε οσους γουσταρουν να περασουν καλα κ να ξεδωσουν, αντενδεικνυται ομως σε αυτους που αναζητούν παση θυσία εμφανιση κ μοντελε καταστάσεις.
Εγώ μαλλον θα την ξανα προτιμήσω αλλα αυτη τη φορα θα τραβηξω μια καλη πριν παω για να αντεξω περαν του τιμημενου 10λεπτου...αυτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Σέρβα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
859
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 CHEYENNE, Invisible Man, mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού