Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο διαφορες κριτικες ειπα δεν ρισκαρω να δω και εγω απο κοντα?

κατα τις 13:00 εφτασα εκει. αναμονη στο σαλονι περιπου 10 λεπτα υπηρχε αλλος μεσα! κοσμος πηγαινε - ερχοτανε πολλοι απο ατους πελατες δεν ειχαν τιν υπομονη να περιμενουν. ερχετε οι κοπελα λοιπον και μου γιαλισε πολυ ναζιαρα λεω δεν μπενω να δω και εγω αυτα που γραφουν εδω στο σιτε?

πληρωνω τα 20 εθρο και μπενω στο δωματιο. δεν ηταν οτι το καλιτερο , εψαχνα που να αφησω τα ρουχα μου δεν υπηρχε ρε παιδι μου μια καρεκλα. τα ωγαζο και τα πεταω πανω στο τραπεζακι με το λαμπατερ παρεα. αναμονι στο δοματιο κανα 10 λεπτο? παγωσα εκι μεσα! μπενη το κοριτσι καλισπερα μου λεει τι κανεισ και τα λοιπα.... ελα πιο κοντα μου τισ λεω ηταν μια μλαχρινη εμενα για βουλγαρα μου φανηκε η ρουμανα απο τσιγγανικο αιμα.

αρχισε και με ετριβε στο στιθος και μου πετακσε μεσα στα χειλια μου τα 2 μεγαλα τισ βυζια. γλιψε με να καυλοσουμε μου λεει. αρχισα να τις πιπιλαω το μεγαλο στιθος τις που μαζι με τισ τεραστιες ρογες τις ηταν κατι μοναδικο. τιν φιλαγα σε ολο στο σωμα τιν ρουφαγα καπια στιγμη την δαγκωσα λιγο, πονεσε και παλι δεν κατσουφιασε, σιγα σιγα αρχισε να ανασικωνετε και καθησε πανω στο προσωπο μου ηθελε να τιν γλιψω δεν διστασα να το κανω οσο πια ρισκο και να ειναι για μια τετια γυναικα και να μου τραβα τις ρογες μου. καπου με πονεσε η ρουφιανα και αρχισε να ξαφνικα τα αχχχχχχ κτλ . κατεβαινη και το γυριζουμε στο 69 με προφιλακτικο απο οτι ειδα απο τιν μερια-της κανα 5λεπτο το περασαμε ετσι μεχρι που τις λεω ελα ενα στα 4 να με τελειωσης παλι αρχισε τα αχ και μμμμμ σιγα λεω πιος ειμαι? αρχισα να τιν γαμαω βιαια και καπου αντεδρασε αλλα παλι δεν διαμαρτηρηθηκε οσπου εχυσα μεσα τις βεβαια. παροτι σηκωνομε να πληθω αντι να φυγη ερχετε στο μερος μου φτιαχνετε στον καθρεπτι μου δινη ενα φιλι στα χειλια και μου λεει " θα ξαναπερασης?" δεν ξερω της λεω ισως και φτανωντας στην πορτα μου ειπε το ονομα τις που δεν το κρατισα ακριβως!

τωρα για αυτα τα χορις προφιλακτικο κτλ που γραφουν ισος ειναι μυθος μονο.

αυτα ειναι τα αλιθηνα που προσφερη η εν λογο κοπελα εκει σε αυτη την βαρδια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2008
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού