Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Call-Girls 140977
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εφόσον το η Anita επέστρεψε στην επικαιρότητα ας καταθέσω και εγώ την άποψη μου. Να διευκρινίσω ότι τελευταία φορά που την συνάντησα ήταν πέρσι τον Δεκέμβριο, δηλαδή πάνω από ένα χρόνο. Συνολικά την έχω συναντήσει τρεις φορές. Πρόβλημα με το πρωκτικό είχα την πρώτη φορά γιατί ήμουν "μεγάλος". Τις επόμενες δύο φορές προφανώς μίκρυνα και έπαιξα μπάλα άνετα και πολύ δυνατά. Εντάξει είναι πιθανόν να πόναγε εκείνη την ημέρα μην είμαστε και υπερβολικοί. Πίπα για μένα αρκετά καλή. Συμμετοχή στο σεξ, έτσι και έτσι, κάνεις μεν ότι γουστάρεις, αλλά κάποιες στιγμές είναι σαν να βρίσκεται κάπου αλλού. Social τα έχουν πει και άλλοι, όρεξη να έχεις να ακούς, εμένα δεν με χάλασε πάντως. Εμφάνιση συμπαθητική θα την έπαιρνε να χάσει 4-5 κιλάκια, ως εκ τούτου οι φωτογραφίες ελαφρώς παραπλανητικές. Για όσους τους αρέσουν οι μπαμπάτσικες (όχι χοντρές) είναι οκ. Με χάλασε πολύ στο τελευταίο ραντεβού ότι είχε έρθει κάπως απεριποίητη, αν και για να είμαι σωστός ήταν δύσκολη μέρα (πορείες - βροχή). Και τις τρεις φορές επικοινωνία εύκολη και στην ώρα της. Ανοίγει το τηλ. σχετικά νωρίς και γενικά πρωί είναι η καλύτερη ώρα να την πετύχεις. Για 80 ευρώ το δίωρο είναι μια καλή λύση για ξεχαρμάνιασμα, δεν πρέπει όμως να περιμένετε ότι θα σας μείνει αξέχαστη, ούτε και θα κλάψετε τα χρήματα σας. Αυτά καλό βόλι!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 07, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
76
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού