Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τον τιτλο της κριτικης τον δανειστηκα απο μια φραση που εγραψε ο φιλος Κερτ Ρασσελ στην προηγουμενη του κριτικη για την Ναταλια.Η Ναταλια λοιπον ειναι μια μιλφογκιλφ Ρωσιδα με αδιαφορο προσωπο , μακρυ ξανθο μαλλι , μεσαιο φυσικο στηθος , κοντη σε αναστημα , λευκο δερμα και σωμα με πιασηματα και χαλαρωση.Παντως για την ηλικια της ειναι σχετικα καλο το σωμα της.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στομα.Η Ναταλια μου ειπε να περασω στο δωματιο και οτι θα με λιωσει στα τσιμπουκια! Παλαιοτερα εχει δουλεψει Μεγ.Αλεξανδρου 15 στη βραδυνη αλλαγη.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Ναταλια.Εβγαλε το φορεμα της και καθισε διπλα μου.Αυτη αρχισε να μου κανει προκαταρκτικα.Μου εγλυφε και μου ρουφουσε τα βυζακια μου.Εγω χουφτωνα την κωλαρα της.Αυτη μου εκανε αρκετη ωρα προκαταρκτικα.Της ξεκαθαρισα οτι δεν θελω να μου κανει ακαποτη πιπα.Αυτη αρχισε να μου γλυφει και να μου ρουφαει τα μπαλακια! Μου τα ρουφουσε με μανια! Εγω απολαμβανα το καραμελωμα της και της πατουσα το κεφαλι για ρουφηξει ολα τα αρχιδια μου.Η σκηνη ηταν πορνοσταρικη! Το μιλφακι δεν βιαζοταν και ειχα χρονο να απολαυσω το μιλφακι.Οποτε το πηγαμε σε χαλαρους ρυθμους.

Υστερα μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την τσιμπουκοδρομια.Ηταν στημμενη στα τεσσερα πλαγια προς τα εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι πολυ καλη! Δεν ειναι μονοτονη.Εχει αρκετες παραλλαγες και τον παιρνει αρκετα βαθια.Δεν μπορεσε ομως να ρουφηξει ολη την χοντρη μου πουτσα! Παρολες τις προσπαθειες της δεν μπορεσε! Το χερι το χρησιμοποιουσε ελαχιστα.Κυριως για να κραταει την βαση της πουτσας μου.Μου εκανε πολυ ωρα πιπα.Αν και περνουσα καλα δεν ηθελα να τελειωσω ακομα.Την σταματησα για να μην εχουμε προωρο τελος.Την ξαπλωσα ανασκελα και της τον εχωσα στην ξυρισμενη της μουναρα.Την γαμουσα σε αργους ρυθμους αλλα αυτη δεν συμμετειχε στο κυριως σεξ.Την γαμησα για μερικα λεπτα και οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη εκατσε στο κρεβατι και εγω σηκωθηκα και αρχισα να τον παιζω στις βυζαρες της.Αυτη επαιζε με τα μπαλακια μου και εγω τον επαιζα.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στις βυζαρες της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ναταλια ειναι μια Σλαβικη μιλφ με αδιαφορη εμφανιση.Κανει αρκετα προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι πολυ καλη και μεγαλης διαρκειας! Δεν κανει ομως ντιπφροατ.Τουλαχιστον σε εμενα δεν μπορεσε.Στο κυριως σεξ δεν συμμετεχει.Ενταξει μιλφακι ειναι.Συνηθως το μεταπτυχιακο τους ειναι στην πιπα και οχι στο κυριως σεξ! Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Το βαζω στο θετικα ειδικα για τα δεδομενα του Μεταξουργειου.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Οι λατρεις των μιλφακηδων αξιζει να την δοκιμασουν εστω και μια φορα.Χρονος παραμονης στο δωματιο περιπου 15 λεπτα.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλία
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, sexdreamer, satyrus και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού