Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Call-Girls 140871
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας και ειδα την κριτικη του zadren ειπα να γραψω και εγω για την αννιτα! Γελασα πολυ γιατι ετσι ακριβως εγιναν τα πραγματα και με εμενα! Ειδικα η κινηση με το σεντονι μετα το μπανιο ειναι χαρακτηριστικη και μου εκανε εντυπωση οταν την πρωτοειδα! Δεν θα πω για εμφανιση γιατι τα εχουν πει ηδη πολλες φορες... Αυτο που θα τονισω ειναι οτι εγω ειχα δωσει 80 ευρω (η συναντηση εγινε πριν απο πολλους μηνες, δεν ξερω αν το εχει αλλαξει) και ειχα ενα milf για 2 ωρες που δεν λεει οχι σε τιποτα! Πιπα φουλ και πρωκτικο και απ ολα! Νομιζω ειναι vfm απλα πρεπει να ξερεις να περιμενεις και να μην βρεθεις προ εκπληξεως! στην κουβεντα να αναφερω οτι με εμενα δεν ξεφυγε πολυ (ισως ετυχε)! Το μονο που πραγματικα με χαλασε ειναι οτι την δευτερη φορα που μου επαιρνε πιπα και πηγα να χυσω στο στομα της τελευταια στιγμη τραβηχτηκε και με τελειωσε με το χερι! Το λεω για να προσεχουν οι επομενοι η να το διορθωσει... Ελπιζω να συμπληρωσα και εγω στην εικονα που δημιουργειται απο τις κριτικες! Να περνατε καλα και γαματε ακομα καλυτερα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
126
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, doc_lin, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού