Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κριστιν απο Ολλανδια,νεαρο κοριτσι με κοντο ξανθο αγορε μαλλι,ομορφη γλυκια φατσουλα,μεγαλα βυζια και αφρατη κωλαρα που ανοιγει πανεμορφα στα 4.Η δεξια πλευρα της ειναι γεματη τατουαζ.Πρωτη φορα την εβλεπα και δεν μπορεσα να αντισταθω στο ναζι και την γλυκα που εβγαζε στο σαλονι και περασα με 50ε για 69 και γυμνο τσιμπουκι.

Μιλαει καλα ελληνικα οποτε απο την αρχη ηταν θερμο το κλιμα γδυθηκε και επεσε στο κρεβατι οπου την εβαλα κατευθειαν να κατσει στον πουτσο μου,το εκανε ευχαριστως και κουνιοταν κιολας για να το ευχαριστιεται...με πλακωσε στα γλωσσοφιλα κι εγω αρχισα να τριβω δυνατα τη σουφρα της απο πισω.Ρουφηξα και τα βυζια της, ο πουτσος ειχε γινει καγκελο και τον επιασε και τον ετριβε στα μουνοχειλα της με πιεση και ευχαριστιοταν και μουγκριζε

Μου εκανε ενα πολυ δυνατο τσιμπουκι με ρυθμο πιεση και βαθος και δεν τον εβγαζε καθολου απο το στομα της και συγχρονως τον επαιζε και πανω κατω εχοντας ενα πολυ ευχαριστημενο υφος.Τη σταματησα ωστε να τη γλειψω,την εστησα στα 4 και την εγλειφα με μανια το δουλεμενο και αξυριστο κωλοτρυπιδι και δαχτυλιαζα το μουνακι.Μετα τη γυρισα κανονικα απο μπροστα και αφου καναμε λιγο ακομα πουτσοτριψιμο εγλειψα και το μουνακι της με παθος και πιεση.
Ξαπλωσα για να μου βαλει καποτα αλλα ηθελε να κανει κι αλλη πιπα και συνεχισε κανονικα

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου κουνηθηκε πολυ καλα τον επαιρνε ολον μεσα εξω και εσκυβε και με φιλουσε κιολας.Μετα πισωκολλητο οπου εριξα και δυνατες μπατσες στην αφρατη κωλαρα της και μετα τη γυρισα απο μπροστα για να βλεπω τη γλυκια της φατσουλα...τη γαμησα πιο αργα και τρυφερα και εφτασα σε ενα πολυ δυνατο κραυγαλεο χυσιμο.Με κρατησε για λιγο σφιχτα στην αγκαλια της,ντυθηκε με ευχαριστησε πολυ θερμα και εφυγε.Βγαινοντας απο το δωματιο για να φυγω ξαναβγηκε απο το κουζινακι για να με χαιρετισει ακομα μια φορα.

Συμπερασμα...υπεροχο,γλυκυτατο,αγαπησιαρικο πλασμα με πολλες γνωσεις στο σεξ παρα την ηλικια της.Κανει τα παντα και τα γουσταρει,δε σε αγχωνει καθολου και θελει οπωσδηποτε να σε ικανοποιησει.Μακαρι να μεινει και να συνεχισει ετσι και θα κανει μεγαλο ντορο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Κριστίν
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WORLD TRAVELER, jv2009(1), dimitris 042 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού