Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Call-Girls 140952
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπόν θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες.
Πρόκειται για μία κοπελα μιλφ με αρκετά παραπανίσια κιλά για εμένα.
Στο ραντεβού άργησε μισή ωρα χωρις καν να ενημερώσει αλλά έκατσε και παραπάνω.
Στον αγώνα τώρα ενώ έκανα ντους μπροστά της αυτή επέμενε να περάσει το πέος μου με ένα μωρομάντηλο. 1ο φάουλ. Κεφάλι σε τοίχο!
Ενώ της είχα πεί ότι θέλω ποδομαλακία και της είχα ζητήσει να πλύνει καλα τα πόδια της και μετά να φορέσει τις παντόφλες μιας χρήσης
που είχε το ξενοδοχείο, αυτή με γραψε κανονικότατα και όταν της ζήτησα να το κάνει μου είπε "Αφού καθαρά είναι μωρέ". 2ο φαουλ. Κεφάλι σε τοίχο!
Ενώ στο σαιτ της αναγράφει ότι κάνει και πρωκτικό εγώ όταν της το ζήτησα μου είπε ότι την πονάει και ότι αυτή δεν το ευχαριστιέται
και οτι το κάνει μόνο με αναισθητικό και είχε πάρει μία φάτσα και καλά γλυκούλα και λυπήσου με. 3ο φάουλ. Κεφάλι σε τοίχο!
Μετά τον 1ο γύρο ανάβω τσιγάρο αφού την ρώτησα κιολας ο μαλάκας αν την πειράζει και αφού τελειώνουμε το διαλλειμμα μας τρώω μια τσίχλα
και μου λεει την ατάκα "Δεν νομίζω να θες να με φιλήσεις τώρα που κάπνισες" και της λέω μα έφαγα τσίχλα και μου λέει αμα δεν πλύνεις δόντια
δεν έχει φιλί Μαλακία. 4ο φάουλ το οποίο της το χαρίζω μιας και για κάποιον που δεν καπνίζει, το φιλί μετά απο τσιγάρο είναι άσχημο.
Το μόνο καλό με την κοπέλα είναι ότι έριξα 3 μπαλες με 90 ευρώ για 2 ώρες αλλά γενικα ήταν σιχτιρ γαμήσι.
Σίγουρα δεν θα την ξαναδώ εκτός αμα πέσουν τπτ τρελες αφραγκιες - αγαμίες.
Αυτά απο μένα παιδιά.
Δεν σημαίνει βεβαια τίποτα το γεγονός ότι εγώ δεν πέρασα καλά μαζι της. Άλλοι μποροί να γουστάραν φουλ και μπορεί και η Ανίτα να χε αλλη συμπεριφορα.
Αυτή πάντως είναι η δική μου εμπειρία.
Καλή σας συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
tanapou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
821
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, doc_lin, satyrus και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2016
Γιατί 90? 80 το 2ωρο ήταν το αυξησε? Και εκτός αυτού αρνήθηκε και πρωκτικό? Όσο για το φιλί ουτος ή άλλος δεν φιλάει απλά βγάζει την γλώσσα έξω
07 Μαρτίου, 2016
Εχει σαιτ; Ποιο ειναι;
09 Μαρτίου, 2016
Είχε αλλά τώρα δεν λειτουργεί. Ισχύει ότι στο φιλί ήταν κάπως περίεργη.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3