Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στα σπιτάκια την τσουκνοπέμπτη κεπιλογή στο Νο 7. Κτυπάω το κουδούνι γιατί ήταν κλειδωμένα και μου άνοιξε η ¨Ολγα αφού τσατσά δεν υπήρχε στο σπίτι. Από ηλικία είναι γύρω στα 30 ενώ είναι κανονική στο ύψος κ στη σωματική διάπλαση. Μου είπε ότι είναι απο Ρωσσία βρίσκεται λίγο καιρό στα Χανιά ενώ δούλευε χρόνια στην Αθήνα.

Σχετικά με το οικονομικό η επίσκεψη κοστίζει 30 € ενώ στην ερώτηση για έξτρα απάντησε αρνητικά. Πέρασα στο δωμάτιο και μετά απο 2 λεπτά ήρθε η ¨Ολγα με τα ρέστα κ τα προφυλακτικά. ¨Αρχισε με γλυψείματα κ φιλάκια αλλά μόνο στο σώμα κ όχι στο πρόσωπο ενώ έκανε κ ισπανικό.Πέρασε το προφυλακτικό κ άρχισε μία πίπα αρκετά καλή.¨Εβαλε δοντάκι το έγλυφε μέχρι κάτω ,προσπάθησε για deepthroat αλλά όχι στα μπαλλάκια.
Στη συνέχεια ήρθε αυτή από πάνω ενά μετά πήγαμε στο ιεραποστολικό και τέλος στα τέσσερα όπου ήρθε κ το τέλος.

Σε γενικές γραμμές το σεξ ήταν καλό μαζί της κ έμεινα ευχαριστημένος. Το θέμα είναι ότι η συμπεριφορά της και ο τόνος της φωνής της δεν ήταν φιλικός. Δεν θα έλεγα ότι ήταν ψυχρή και βαριότανε , μάλλον αυστηρότητα της έβγαινε.
Αν ήταν πιο φιλική και έσκαγε κ κάνα χαμόγελο θα ήμουν αρκετά ευχαριστημένος.
Ϊσως να την πέτυχα σε κακή μέρα , δεν ξέρω.

Αυτό όμως δεν συνεπάγεται ότι δεν θα προτείνω σε συναγωνιστές να την αποφύγουν.
Θα ήθελα να την ξαναδώ γιατί κάνει καλό σεξ αλλά κ να δω πωςθα είναι την επόμενη φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.452
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, mkavlos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2016
Πρέπει αν κάνω μία διόρθωση. Στην προτελευταία πρόταση το δεύτερο γράφτηκαι κατα λάθος. Η σωστή πρόταση είναι : Αυτό όμως δεν συνεπάγεται ότι θα προτείνω σε συναγωνιστές να την αποφύγουν.

Με δυό λόγια? την προτείνω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1