Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 347792
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη ξανά στην Κατεχάκη 5. 10:10, προυνό-προυνό, ανεβαίνω τις σκάλες και πετυχαίνω στην πόρτα τον ντελιβερά με τους καφέδες.
Μπαίνω μέσα με σκοπό να δω τη Λυδία. Εντυπωσιακή κοπέλα, μπήκα τρέχοντας στο δωμάτιο. Σε 15 λεπτά ήρθε και η Λυδία.
Δεν κάνουμε προκαταρκτικά, η κοπέλα δεν φιλάει (δεν μου είπε 'όχι', αλλά το απέφευγε).
Κάθεται στο κρεβάτι και μου λέει να βγάλω τα ρούχα μου. Ξεκινάει μία πολύ ωραία πίπα με προφυλακτικό, με βογκητά (που μου αρέσουν και ας είναι ψεύτικα) και μετά από 2 λεπτά την στήνω στα τέσσερα. Πολύ ωραία κίνηση και πόζα, μάλλον έχει βελτιωθεί από την προηγούμενη κριτική. Ιεραποστολικό και τέλος.
"Θα τα ξαναπούμε" (μου λέει)
"Σίγουρα" (παίζει να ψέλλισα).
Μου φάνηκε λίγο πιο απόμακρη από τα συνηθισμένα "Μωρό μου" και "Μωρό μου" του επαγγέλματος τα οποία δεν μου αρέσουν. Προσωπικά ο τρόπος της μου άρεσε, αφού φρόντισε να υπάρχει κάτι ανάμεσά μας το οποίο έκανε την όλη φάση να μοιάζει με 'Αγορά Οργασμού' περισσότερο, παρά με gfe κατάσταση.
Θα ήθελα να ανεβάσω 2-3 βαθμολογίες (εμφάνιση κοπέλας, καθαριότητα χώρου και συμπεριφορά τσατσάς), αλλά το σύστημα δεν με αφήνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λυδία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
108
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού