Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 321991
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Kοντευει να γινει στεκι μου, παρα το γεγονοs οτι υπαρχει δυσκολια στην σταθμευση
Το σκηνικο δεν αλλαζει.......Σε ωρα κενη απ την δουλεια(ευτυχωs υπαρχει ακομα δουλεια με ολα οσα γινονται) , δυσανασχετωνταs με την τυχη μου, στην προσπαθεια μου να βρω που θα το αφησω(το αμαξι!!) καταληγω στο γνωστο ιδρυμα
Νωριs, πολυ νωριs ........Αφου μου ανοιξε η κυρια επι των τιμων με οδηγησε σ ενα απ τα δωματια , οπου μου παρουσιασθηκαν οι....Αννα, Τζουλια, Ρουλα , Νινα (Ασιατα( και η μαυριδερη !!!!! Βικτωρια
Επελεξα Νινα ...ισωs λογω τηs οικειοτηταs που ηδη εχει δημιουργηθει και βεβαια σε καμμια περιπτωση δεν θα απερριπτα καμμια απο τιs αλλεs..............επιφυλασσομαι εν καιρω
Χρονοs περιορισμενοs γαρρ......οποτε η κλασσικη συνταγη........Ντουζακι , λιγο μασαζακι και βουρ στο ....ψητο
Μαλλον εδω θα επαιξε ρολο η οικειοτητα γιατι, χωριs να το ζητησω εγω , η κοπελα μου προσφερε την πισω τρυπουλα ρωτωνταs με αν θελω ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Δεν το πολυσκεφτηκα και μετα απο μερικα εντονα χτυπηματα , κραυγων(κινεζικων δικων τηs Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο) επηλθε η καταθεση

Θεωρησα οτι ο σκοποs επετευχθη και βιαστικοs ξανακανα μπανακι και βουρ για την εργασια


Να περνατε καλα Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2016
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Νίνα
life97
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
85
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, komis diablo, ronniepap και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού