Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 162 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Στοχευμενη επισκεψη με τον pame gia alla Ναι! για να δουμε το νεο πουλεν που ηρθε στις βιλες Μαλακία
Πηγαμε μετα το ματς της μπαουγκ και μπορω να πω πως στο μαγαζι γινοταν λαικο προσκυνημα απο κοσμο Money Mouth
Αφου περιμεναμε λιγο στο σαλονι που ειχε χαμηλη μουσικη με αποτελεσμα ν'ακουμε τα χλαπ χλουπ που καρφωνε ο παιχτης μεσα και τις υποκριτικες παρενεσεις που εκανε το μωρο για να τελειωσει,κοιταχτηκαμε στα ματια με τον pame gia alla και με ενα στομα μια φωνη ειπαμε ξεπετα θα ειναι,αλλα ελα που ολες οι υπολοιπες σ'αυτη την πολη ειναι Σαυρες με 'σ' κεφαλαιο Κεφάλι σε τοίχο!
Την ειδαμε μετα απο λιγο,και ειπαμε να παμε για κρασακι για να φυγει και το μπουγιο και να επιστρεψουμε αργοτερα,η τσατσα ειπε και το θεεικο,μετα απο λιγο θα ξαναρθετε,δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο εκει εξω (θα ελεγα βουλωμενο γραμμα διαβαζει αλλα δεν μπορω να το πω γιατι τ'αφεντικα απο τις βιλες κανουν τσαρκες-δοκιμες και βλεπουν ταμεια και απο αλλα κοριτσια)
Μετα το κρασακι επιστροφη στον τοπο του εγκληματος με σκοπο να δοκιμασω πρωτος και αναλογα τις εντυπωσεις να μπει και ο pame gia alla Καπέλο
Περασμα στο δωματιο με απλο προγραμμα των 40ε Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Πηρα πετσετα και πηγα για μπανιο,ρε σεις ελεος γαμω τις βιλες σας γαμω,τοσα λεφτα παιρνεται και δεν μπορειτε να αγορασετε ενα καλο και σωστο σαμπουαν γαμω τα lidl σας γαμω και την τσιγκουνια σας ρε κουφαλες Γαμήσου
Εκατσα στο κρεβατι και περιμενα κανενα δεκαλεπτο γιατι υπηρχε αλλος ενας πριν απο μενα,ηρθε το μουρο οπου να πω πως στο σαλονι βγαινει με τα βυζια φορα παρτιδα.
Κουβεντα να σπασει ο παγος και σε ερωτηση απο που ειναι λεει απο το Τσεκια,λεω Τιρανα η απο κανενα χωριο? Μεγάλο χαμόγελο
Αμηχανα δεν ειπε τιποτα αλλο...
Ξαπλωσε μαζι μου,εκανε αρκετα χαδακια και ξεκινησε με αρχιδογλυψημο και λιγο γλυψημο του κορμου του πεους Έρωτας
Μου θα σου τον φαω ολο,οπα λεω τι θα τον καταπιεις?Η απαντηση ηταν φυσικα,αντε να δουμε λεω...
Βαθια πιπα με αρκετα deep αλλα οχι ορατη εξαφανηση του πεους(δλδ deepthroat Κεφάλι σε τοίχο! )μετα απο ενα λεπτο πιπας σταματησε,της λεω τι εγινε τελικα δεν μπορεις να τον καταπιεις?Μεγάλο χαμόγελο
Μπα μου λεει ειναι τεραστιος,σιγα λεω υπερβαλεις...Θυμός
Ανεβηκε απο πανω οπου ειχε στενο μουνακι και την καρφωνα δυνατα Γλώσσα
Δευτερη σταση στα 4 οπου εχει κωλαρα η οποια ειναι σφιχτη σαν πετρα,με το που ξεκινησα να την καρφωνω εβαλε το χερι στ'αρχιδια(κολπο που κανουν ολες οι ξεπετες για να τελειωσεις γρηγορα)και τα επαιζε ενω την καρφωνα,το πιασα το υπονοουμενο της ξεπετας γρηγορα και λεω οχι καριολακι θα παιξουμε οπως θελω εγω Γαμήσου
Τη γυρναω απο κατω για να μην εχει προσβαση στα @@ και με ξεπεταξει στα γρηγορα αλλα και σε αυτη τη σταση το χερι της παλι εκει το ειχε και μια τα τραβουσε μια τα ετριβε Θυμός
Πηγα να σηκωσω τα ποδια της στους ωμους μου αλλα εφαγα ακυρο,εβαζε τοση δυναμη που νομιζα οτι σηκωνα τσουβαλια με μπαζα Κεφάλι σε τοίχο!
Και καπου εδω ηρθε το ξενερωμα του αιωνα Κεφάλι σε τοίχο! παω να την φιλησω στο στομα μιας και ημασταν προσωπο με προσωπο και καθως πλησιαζω στο στομα της μου ερχεται μια βρομα πουτσιλας απο τα χνοτα της Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Ρε βοδι πηγες στον προηγουμενο και εκανες γυμνο τσιμπουκι,παρε κανε τουλαχιστον πλυσεις με listerine γαμω το μυαλο σου γαμω,θα κολλησουμε και τιποτα Μαλακία
Με τα χιλια ζορια και μετα την ξενερα τελειωσα οπου βγηκα τρεχοντας για να πω στον συναγωνιστη οτι ειναι ξεπετα η μανταμ αλλα δεν τον προλαβα ειχε μπει μεσα ηδη Κεφάλι σε τοίχο!
Λεω την τσατσα που ειναι το φιλαρακι μου,μου λεει περσε μεσα,λεω ενα μεγαλο ΩΧ...
Μου λεει τι εγινε,λεω τιποτα ολα καλα Μαλακία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.172
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, Ιάσωνας 40 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2016
Ναι!Ναι!δεν χρειαζεται να πω τιποτα αλλο τα ειπαι ολα το παιδιΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
04 Μαρτίου, 2016
φιλος οταν γυρισατε ειχε παλι κοσμο;; ή η βιασυνη ειναι απο συνηθεια;;; ο παμε για αλλα τα ιδια επαθε;;;
05 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οταν επιστρεψαμε ναι ειχε παλι αρκετο κοσμο και ο pame gia alla επαθε οτι επαθα και γω Κεφάλι σε τοίχο!
26 Φεβρουαρίου, 2017
Η συγκεκριμένη έχει θέμα με την υγιεινή της και έχει αναφερθεί και παλαιότερα σε θρεντ για call girl στην αθήνα αφού δουλεύει και μόνη της
F
FILOXENOUMENOS
26 Φεβρουαρίου, 2017
Απαράδεκτη ...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5