Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 22 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βραδινη στοχευμενη καταθεση μεσα στο μηνα Φεβρουαριο,μετα απο μια τσαρκα που ειχαμε κανει με τον Μπουξο,την ειδα,μου εκανε το κλικ Κεφάλι σε τοίχο! και ειπα να φαω το κεφαλι μου Κεφάλι σε τοίχο!
Η τσατσα στο σαλονι ειναι η γνωστη ξανθια με τα αραια δοντια απο το βαρδαρη που το εχει δεδομενο οτι θα περασεις γιατι πιστευει πως εχει το τοπ μουνι για να σου πλασαρει Μαλακία
Στο σαλονι ειπε εχω την Αλεξανδρα Μαλακία αυτη ηρθε εκανε μια ζβουρα με τα βυζια φορα παρτιδα (2-3 νουμερο)και αρκετα τατουαζ στο σωμα της με τα περισσοτερα να ειναι αστερια,λες και εχει παρασημα Μεγάλο χαμόγελο
Σιγουρα καπου την εχω ξαναδει αλλα δεν θυμαμαι που Κεφάλι σε τοίχο! καταραμενο αλτσχαιμερ Μεγάλο χαμόγελο
Το νεο στουντιο που ανοιξε εχει σαν υλικα οτι ποιο φθηνο υπαρχει στην αγορα Μαλακία λογικα Αλμπανια το εκαναν Μαλακία
Περασμα στο μινιον δωματιο απεναντι απο την κουζινα.
Πηρα προγραμμα με γυμνο στα 40 η 50 ευρω,δε θυμαμαι να πω την αληθεια Χμμμ;
Με το που εβγαλα τα ρουχα μου και ξαπλαρα ηρθε η μανταμ...
Προκαταρκτικα 0 και γλωσσοφιλα δεν δινει Μαλακία Κεφάλι σε τοίχο!
Η πιπα της ισως η ποιο χαλια που υπαρχει στην πιατσα,αρχιδια δεν εγλυψε Κεφάλι σε τοίχο!
Με στυση καπου στο 50-60% μου λεει θελεις να ανεβεις απο πανω? Μαλακία Λεω για νάνεβω απο πανω πρεπει πρωτα να μου το σηκωσεις βοδι ε βοδι,συνεχεια για λιγο ακομα με πιπα οπου τελικα ηρθε το επιθυμητο αποτελεσμα Money Mouth
Ανεβηκε απο πανω,εκανε 3-4 ανεβα-κατεβα και πηρα τα ηνια του αγωνα στα χερια μου με δυνατα καρφωματα οπου σε καποια φαση δεν αντεξε και μου ειπε ν'αλλαξουμε σταση Ντροπήσε αυτη τη σταση μου ειπε και το θεεικο αμα θελω να με χυσει και γενικα ηταν πολυ ομιλητικη σε ολη τη διαρκεια του σεξ,αλλα ολη την ωρα πετουσε μαλακιες Μαλακία
Την εβαλα να κατσει στα 4 και την καρφωσα δυνατα και σε αυτη τη σταση,οπου πονουμε αλλα στα @@ μου Κουλ
Τελευταια σταση αυτη απο κατω,τα ποδια της στους ωμους μου και δυνατο και βαθυ καρφωμα οπου μετα απο λιγο ηρθε και το τελος...
Ενα ξερο γεια ειπε και την εκανε Μαλακία

Οποιος θελει να φαει το κεφαλι του,οπως εκανα εγω,μπορει να την βρει καθε βραδυ σε αυτο το ποστο Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.194
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, kleovoulos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού