Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 141826
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η συνάντηση έγινε κάπου τέλη Νοεμβρίου. Μπορεί και αρχές δεκεμβρίου.
Δεν είχα σκεφτεί τότε να γράψω κριτική , αλλά χαζεύοντας το ίντερνετ είδα ότι δεν υπάρχει
παρά μόνο μία κριτική για τη συγκεκριμένη , οπότε είπα να προσθέσω και τη δική μου.
Σάββατο απόγευμα νωρίς. Υπήρχαν διαθέσιμες η Όλγα, η Μαρία και άλλες δύο που δε θυμάμαι.
Πήρα τη Μαρία.Από ηλικία κάπου μεταξύ 30-25, οπότε μικρή σχετικά για μασατζίδικο που βασιλεύουν τα πουρά.Σώμα προς το λεπτό . Όχι του θανατά λεπτή δηλ. υποσιτισμένη , ούτε μοντελέ , αλλά σίγουρα λεπτή.Ανοιχτόχρωμα μάτια , κάπως εξωτικά. Μακρύ μαλλί.
Φαινόταν πολύ ψηλή με γόβες τρίσολες και τακούνια 20+ πόντους . Όταν κατέβηκε από αυτά , φάνηκε ότι είναι κάπου μεταξύ 1,60 και 1,65 , που για Αλβανίδα, είναι ύψος μπασκεμπολίστριας .
Ξεκινήσαμε με μασαζάκι , το οποίο ήταν τα χάλια του.Συνέχισε με πίπα , με καπότα , που είναι η αποκλειστική δική μου προτίμηση με επαγγελματίες (δεν ρισκάρω τη ζωή μου).
Η πίπα βασικά θα μπορούσε να περιγραφεί αναφέροντας ότι έβαζε τον πούτσο στο στόμα της
και τον έβγαζε , χωρίς πολλά περισσότερα , ούτε γλώσσα , ούτε χείλη , τίποτε.
Το χέρι έπαιζε, αλλά με το χέρι η πρακτική δεν ονομάζεται πίπα , αλλά μαλακία (κυριολεκτικώς).
Περάσαμε στη συνουσία. Την πήρα αρχικά στα 4 , μετά αυτή όρθια να ακουμπά στο μασαζοκρέβατο και εγώ πάλι από πίσω και μετά ξάπλα αυτή στο μασαζοκρέβατο με εμένα όρθιο μπροστά σε αυτό
(και αυτή με τα πόδια ψηλά).

Σε αυτή τη στάση , ρώτησα αν γινόταν να χρησιμοποιήσω και την πίσω πόρτα.
Τι το ήθελα ;
Η απάντηση που πήρα ήταν ότι τον κώλο τον έχει μόνο για να χέζει
και αν έκανα κάτι με αυτόν θα γεμίζαμε σκατά ...
και ότι αυτό είναι φυσιολογικό και ότι έτσι είναι οι κώλοι
(τόσοι κώλοι που έχουμε γαμήσει τόσα χρόνια τέλος πάντων).
Ξενέρωσα.
Άρχισα να προσέχω τότε διάφορες λεπτομέρειες πάνω της.
Χοντροκομένα πόδια , μικρό νούμερο. Πόδια που είχαν ξυριστεί αρκετές μέρες πριν και ήταν τραχιά. Χοντρά χέρια , που δείχνουν ότι μπορεί να είχε δουλέψει σε κουζίνα, καθαριότητα κτλ.
Δέρμα με πόρους και μικρά σκασίματα σε πατούσες και παλάμες. Παντού σχετικά τραχύ από συχνό πλύσιμο και έλλειψη χρήσης κρεμών κτλ. Μία αίσθηση φτώχιας και παραμελημένου.
Χαλάστηκα πολύ άσχημα.
Τέλειωσα όπως όπως.
Ρώτησα αν παίζει δεύτερος γύρος. Είχα πληρώσει 70ευρώ για υποτίθεται 45 λεπτά.
Είχαν περάσει κάπου 25 και μου είπε ότι δεν προλαβαίνουμε με τίποτε. Ούτε πίπα , ούτε μασάζ , τίποτε άλλο. Τα λεπτά προφανώς μετρούσαν διπλά . Έτσι , με διπλή ταρίφα, θα είχε περάσει ήδη το 45λεπτο , αφού είχαν περάσει 25.


Τη συγκεκριμένη υπηρεσία , θα την ξαναέπαιρνα σε αυτή την ποιοτητα και διάρκεια
αν την κοστολογούσαν μέχρι 10 ευρώ. Παραπάνω με τίποτε.
Το μαγαζί ήταν τυπικό μασατζίδικο του κέντρου. Πολύ χειρότερο από το καλλιρόης 48 και της φραντζή, θυμίζει το μονής προδρόμου και άλλα του κέντρου. Με εξαίρεση την τοποθεσία που είναι κολωνάκι , αλλά αυτό είναι κακό γιατί καρφώνεσαι.
Τα 70 ευρά , θεωρώ ότι πετάχτηκαν.
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Z
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, bakalhs, Ζορό_2 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2016
Η Μαρία αδερφέ είναι όντως αυτήν που περιγράφεις στο τέλος της κριτικής σου και όχι στην αρχή...
Δεν πειράζει! Πάμε γι' άλλα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1