Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την προηγουμενη εβδομαδα οι καβλες ειχαν βαρεσει κοκκινο και δεν ηθελα να κανω πειραματα.Στα μεσα του μηνος
ειχα Κατσικογάμης μια ρωσιδα ψηλη νεαρη με κοντο ξανθο μαλλι αλλα δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο.

Η περιγραφη της Ναταλιας ειναι γνωστη σε ολους πιστευω.
Καστανοξανθη μιλφο-γκιλφ με ρωσικα χαρακτηριστικα στο προσωπο και με μια χαρα σωμα για την ηλικια της.
Σαν εμφανιση δεν λεει κατι το ιδιαιτερο.Μπορεις να βρεις πιο νεες και ομορφες στο Μεταξι ευκολα.
Μου θυμιζει την ρωσιδα μετρια καβλογειτονισσα-νοικοκυρα του κωλου, που ξερεις 20-30+ χρονια και παροτι ο χρονος ειναι αμειλικτος θες να την σκισεις ''για το γαμωτο''.

Ο λογος που την προτιμω και την τιμω συχνα ειναι το φοβερο τσιμπουκι και η συμμετοχη της.
Δεν θα σου πει ''οχι'' σε οποια σταση θες.Δεν θα σε ξενερωσει με ''μη,οχι'' κτλ.
Αντεχει το σφυροκοπημα και το παλευει.Δεν σε αφηνει να φυγεις εαν δεν χυσεις.Εαν δωσεις γρηγορο ρυθμο στο ''ματς'',γινεται σκυλι του πολεμου απο συμμετοχη στο κρεββατι.Καταλαβαινει οτι ΠΡΕΠΕΙ να φυγεις ικανοποιημενος.Δεν ειναι της λογικης ''σε ξεπετω,στα παιρνω τωρα και αντε γαμησου''.Θελει να σε κερδισει σαν πελατη.

Αρχη με χουφτωμα απο εμενα την ωρα που επαιζε την πουτσα μου με το χερι.Λαστιχο σε ορθια πουτσα,πιπα αρχοντικη και κατευθειαν τελειωμα σε ιεραποστολικο που ζητησα εγω.
Καλή αισθηση του μουνιου και οι τρυπες της καθαρες,για τα χιλιομετρα που εχουν γραψει.Φυσικα δεν τολμησα τιποτα ακαποτα και εννοειται δεν εγλυψα και τιποτα.

Το δωματιο μου φανηκε αρκετα καθαρο ,ειδικα σε σχεση με αλλα της περιοχης και δεν σκυλοβρωμουσε.
Στα ''συν'' το οτι η τσατσα ελεγχε το δωματιο πριν μπεις μεσα.

Η τσατσα δεν χτυπησε αν και καθησα κοντα 15 λεπτα.Ο προηγουμενος ειχε καθησει στανταρ 10 λεπτα γεματα.
Παρκινγκ βρηκα σχετικα ευκολα για το αμαξι στον καθετο δρομο σε ενα μαγαζι με κινεζους.

Εν κατακλειδι , για 10 ευρω πραγματικα αξιζει για μια ανακουφιση. Ασχετα αν εμενα με καβλωνει η συσκεκριμενη γυναικα,πιστευω πως αν βαζεις την συμμετοχη πανω απο την εξωτερικη ομορφια,ξερεις τι θελεις στο κρεββατι και γουσταρεις μια καλη πιπα,τοτε αξιζει η δοκιμη.

Τιμια μερακληδικη επιλογη οταν δεν θες να κανεις πειραματα.Τουλαχιστον εγω καθε 2-3 Κατσικογάμης με αλλες επιστρεφω στην Ναταλια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλία
kurt russel
Μέλος
Εγγραφή:
18 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
167
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Akap07, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2016
"Φυσικα δεν τολμησα τιποτα ακαποτα και εννοειται δεν εγλυψα και τιποτα."

Ωραιος τυπε!
DN
Duke Nukem
03 Μαρτίου, 2016
Να τρεχω και να μην φτανω μετα? ποτε δεν ξερεις... Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2