Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να γαμας σε μπουρδελο ειναι λιγο βαρετο, τα ιδια και τα ιδια πολλες φορες. Ειπα να σπασω τη μονοτονια να κανω ενα ωραιο μιλφοπαρτουζακι να ανανεωθω λιγο. Εχουμε αναγκη ρωσικη εμπειρια, οι κοπελες ξερουν τι να κανουν το μπουτσο. Πηγα στο ψαγμενο μπουρδελακι της Καλυμνου μετα συμβουλη φιλου οταν τον ρωτησα που κανω ενα καλο παρτουζονι.

Τη Παρασκευη πηρα μαζι μου σκληρα δουλεμενα 40 ευρω και πηγα ετοιμος να γαμησω τα μιλφονια. Η Χριστινα ειναι ψηλη ξανθια με ανοιχτόχρωμα ματια, 30φεύγα, μεγάλα βαριά μαλακά βυζιά. Η Κατερινα εχει το χαρακτηριστικο πλατινε πολυ κοντο ξανθό μαλι, γαλαζια ματια νομιζω, αλαβάστρινη επιδερμίδα, βυζιά πανέμορφα συνολικότατα, έχουν όμως σχετικά καλή αίσθηση κορμί καμπυλωτό .

Δινω τα δυο μπλε εισητηρια κατευθεια σε μια απο τις δυο κοπελες και μπαινω στο δωματιο που ειναι παρα πολυ καθαρο σε σχεση με αυτα στη Φυλης που ειναι λιγο αηδιαστικα τελευταια.Βγαζω ρουχα κτλ και περιμενω γυμνος στο κρεβατι. Τα κοριτσια μπαινουν χαμογελαστα κατι λεγαν στα ρωσικα και γελαγανε, χαϊδεύονται μεταξύ τους και γλύφουν η μια τα βυζια της αλλης. Εχω καυλωσει πολυ με το θεαμα και μπαινω και εγω στο παιχνιδι του χουφτωματος. Με ξαπλωνουν με το ζορι και με αρχιζουν διπλη πιπα ακαποτη, οχι τη καλυτερη της ζωης μου αλλα αρκετα καλη και οπως και να το κανεις ειναι φοβερο θεαμα να σε πιπωνουν δυο γυναικες ταυτοχρονα.

Με ρωτανε πως θα το κανουμε και λεω ελα πανω στη Χριστινα και αυτη μου περναει καποτα και ανεβαινει και λιγο ατσουμπαλα χορευει πανω στο πουστσο ενω η Κατερινα ερχετε διπλα μου ξαπλωνει και χαιδεβομαστε. Εχει τελειο δερμα η συγκεκριμενη δε χορταινα να τη χαιδευω. Μετα απο λιγο βαζω τη Κατερινα στα τεσσερα και αφου μου αλαζει καποτα τη γαμαω δυνατα μεχρι να χυσω, η Χριστινα δεν εκανε και πολλα αλλα με καυλωνε που με κοιταγε στα ματια και με αγγιζε καυλωτικά.

Η παρτουζα δεν ειναι ποτε στα μπουρδελα οπως στις τσοντες αλλα ειναι παντα πολυ καλυτερο να γαμας δυο παρα μια γυναικα. Θα ξαναπηγαινα στο μπουρδελο αυτο γιατι ειναι καθαρο και οχι κεντρικο, αλλα θα ηθελα να φερει και τιποτα τσουρκες ρουμανοειδη που εχω αδυναμια.

Η τσατσα απαρατηρητη αρα εκανε καλα τη δουλεια της, το παρκινγκ δυσκολο στη γειτονια το πρωι αλλα ετυχε και βρηκα σχετικα ευκολα εξω απο το μπουρδελο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Χριστίνα
millepetrozza
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
31
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostakis27, Antonis_Greece4, STAVROS6969 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2016
Ξερόχυσα άγρια με μιλφοπαρτούζα Ναι!Ναι! αν και στο συγκεκριμένο τσαρδί σε εμπνέει να κάνεις μια ακα παρτούζα με 2 σιτεμένες θείτσες Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1