Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έλενα, μια ναρντάνα νεαρή 25χρονη κατά δήλωσή της από τη Θεσσαλονίκη που ήρθε και παραστράτησε όπως λέει χαμογελαστή.

Σαλονάρει μόνη της πάνω στα πορνοτάκουνα αγκαλιάζει τη στριπμπάρα που έχει ο οίκος στο σαλόνι και γενικά δείχνει πολύ ευδιάθετη με την νταρντανοκορμάρα της και τα παχάκια στην κωλάρα.

Της λέω στο σαλόνι, θέλω τα πόδια σου, τα δίνεις? Μου χαμογελάει έγοντάς μου "πέρασε και θα δεις"....

Δινω το 20αρικο και περνάω. Μετά από λίγο να και η κοπέλα. "Έλα να μυρίσεις και να γλύψει ποδάρα μωρό μου" λέει και με ξαπλώνει στο κρεβάτι βάζοντας τις πατουσάρες στα μούτρα ενώ μου αρχίζει μια ωραία πίπα. Της λέω ότι πάω για να χύσω όπου και κόβει την πιπα και στήνεται στα 4 να τη γαμήσω και ταυτόχρονα βάζει τη μία πατούσα της στα αρχίδια μου εκεί μετά από λίγο σφυροκόπημα και τρίψιμο των όρχεων στην πατούσα έχυσα.

Πριν φύγει μου έπιασε την κουβέντα και μου βάζει την πατουσάρα στα μούτρα, πάρε μυρωδιά και γεύση για να με σκέφτεσαι στο δρόμο όπου έπεσε ένα δίλεπτο γλύψιμο στην πατουσάρα. Εφυγε χαρωπή χαρωπή όπως και μπήκε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2016
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Krang, abelo7979, sisax87 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2016
Μπραβο φιλε Ray πολυ ωραια κριτικη κατατοπιστικοτατος
04 Μαρτίου, 2016
Πολύ καλός ο δεκάλογός σου Ray, ενδιαφέρον οδοιπορικό...
M
Mixanodigos
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2