Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ντενίσα. Έρχεται στα πορνοτάκουνα με λάγνο βλέμμα και μου λέει ότι κάνει τα πάντα και αυταρχικό. Τη ρωτάω μιας και η τσατσά περίμενε μέσα αν δίνει πόδια, όπου μου λέει εννοείται.

Μπαίνω στο δωμάτιο όπου έπαιζε και τσόντα στην τηλεόραση. Μετά από λίγο έρχεται. Βγάζει τα παπούτσια και πάει να μου πιάσει με τελείως άτεχνο βαριεστημένο ύφος το καβλί. Παίρνω τις τεράστιες και πλατιές πατουσάρες. Πραγματικά σε όποιον αρέσουν οι πατουσες να είναι πλατιές και μεγάλες είναι ότι πρέπει και αρχίζω να τις γλύφω ενώ εκείνη μου τον έπαιζε υποτονικά.

Μετά από λίγο αρχίζει να μου τις τρίβει στη μούρη και να μου τον παίζει με ταχύτητα με έντονα σημάδια ξεπέτας και βιασύνης. Της λέω να κάνει πιο σιγά γιατί έτσι δεν πρόκειται να χύσω ποτέ, και μου λέει "ναι σιγά - εσύ θέλεις να μείνεις μέχρι το βράδυ" πήγε να το σώσει με ένα χαμόγελο αλλά κατάλαβε ότ ξενέρωσα. ΓΛύψε πατούσα μου λέει... όποου την άφησα και της τον έδωσα πίπα για να τελειώνω μία ώρα νωρίτερα. Η πίπα της πλάκας ξεπέτα κι αυτή όπου τελικά με τα χίλια ζόρια τέλειωσα.

Αν θέλετε μια πραγματικά πλατιά και μεγάλη πατούσα να πάτε, αλλά μόνο για την ποδάρα σαν ένα κομμάτι κρέας, αλλιώς η κοπέλα είναι κακής ποιότητας ξεπέτα. Δε συστίνεται! Τζάμπα το εικοσάρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 komis diablo

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού