Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 152 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη με το που έγινε αλλάγή βάρδιας Δευτέρα μεσημέρι.

Με το που μπαίνω μου λέει η τσατσα μπες είναι η Βαλέρια για να πάει καλά η εβδομάδα. Μιας και την έχω ξαναπάρει στο παρελθόν και μιας και είχαν προηγηθεί άλλες επισκέψεις και είχα βαρεθεί είπα να μη γυρίσω όλο το μεταξουργείο.

Έρχεται στο δωμάτιο και επειδή ξέρω ότι στο συγκεκριμένο μαγαζί βιάζονται, της λέω θέλω τα πόδια σου. Βγάζει τότε τα παπούτσια και τα βάζει στα μούτρα της να δει αν μυρίζουν, εν τω μεταξύ πάτησε στο πάτωμα ξυπόλιτη και μου κάνει "ωχ" όπου έδειξε αγχωμένη. Πάει λοιπόν στο νιπτήρα και αρχίζει ένα πλύσιμο με σαπούνι λες και θα μου τα πούλαγε να τα πάρω σπίτι.

Τελικά έρχεται ξαπλώνει στο κρεβάτι και μου τα δίνει όπου ενώ τις έγλυφα απαλές και πεντακάθαρες πλέον πατούσες με κοίταγε με λίγο απορία - με λίγο περιέργεια και μου χαίδευε απαλά τα αρχίδια ενώ τον έπαιζα, και τελικά άρχισε να μου τον παίζει εκείνη με ωραίο αλλά ψιλογρήγορο ρυθμό.

Η τσατσά βάρεσε πάρα πολύ γρήγορα (έλεος) αλλά η Βαλέρια περίμενε υπομονετικά να τελειώσω.

Αξίζει το 10άρικο για μια γρήγορη δόση αξιόπιστες ωραίες και καθαρές πατούσες. Η κοπέλα αγχώνεται μην μυρίζουν τα πόδια της ή μην είναι βρώμικα πράγμα που είναι θετικό...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2016
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexaddict7, Nacho Vidal, Φανούρης Τζούρας

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού