Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στον όροφο της Εξηκίου τα πρωινά έχει μια ξανθιά μίλφ ελληνογερμανίδα κατά δήλωση της ασιάτισας τσατσάς.

Η κοπέλα σαλονάρει ιδιαιτέρως θερμή όπου μια και βαριόμουν να ψάχνω είπα να μπώ κι ο θεός βοηθός...

Μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο ναι μεν καθαρό από την άλλη είναι ιδιαιτέρως μικρό όπου έχει και ντους με ζεστό νερό. Έρχεται μετά από λίγο η κοπέλα "τι θα κάνουμε μωρό μου" μου λέει και της λέω χωρις ντροπές πως θέλω ποδολαγνέια.

Έμπειρη βγάζει το παπούτσι Νο 39 και μου πετάει τις πατούσες με το μαύρο μανό στο πρόσωπο ενώ προσπαθούσε ταυτόχρονα να έρθει κοντά μου και να μου πάρει πίπα όπου και το κατάφερε. Ιδιαίτερα αλμυρές πατούσες τις δούλευε καλά, προσπαθούσε να βάλει τα δάχτυλα στο στόμα μου και γενικά προσπαθούσε να σε ικανοποιήσει. Σε μια φάση πάει να βάλει δάχτυλο στον κώλο όπου της λέω πως δεν ήρθα γι αυτό όπου μου απάντησε πως όσοι της γλύφουν τα πόδια συνήθως θέλουν κι αυταρχικό ή να μπαίνουν στο ντους να τους κατουρήσει.

Έμπειρη μιλφάρα, που κάνει από όσο κατάλαβα κάθε λογής βίτσια. Συστίνεται σε κινκυ συναγωνιστές. Ιδιαιτέρως θερμή με καλό κορμί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexaddict7, sisax87, Armyboy82 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού