Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή απόγευμα , μετά τον αγώνα στο Καραϊσκάκης με την Βέροια όπου και επίσημα κατακτήσαμε άλλο ένα πρωτάθλημα (κάτι που το ξέραμε απο πριν αρχίσει) κατέβηκα στην πιάτσα συγκεκριμένα για 3 στόχους. Την Σόνια εδώ και Χριστίνα ή Αγάπη στο Ιουλιανού 71.

Ανέβηκα τα σκαλιά και η υπηρεσία μου είπε ότι δουλεύει η Σόνια αλλά θα πρέπει να περιμένω. Περίμενα αρκετά στο σαλόνι . Κάποια στιγμή εμφανίστηκε η Σόνια ξανθιά μιλφ , μετρίου αναστήματος(1.70) χωρίς τα τακούνια της , με αυτά ήταν στο ύψος μου (1.85) ενώ δεν τα βγάζει στο κρεβάτι , τα μαλλιά τα είχε πιασμένα σε δύο κοτσίδες , κανονικό σώμα για την ηλικία της αλλά κοιλίτσα που είναι πιο εμφανής όταν είναι σκυμμένη και βυζάρες για χόρταση , αφράτες βυζάρες 4άρια...

Η πληρωμή και το πέρασμα στο δωμάτιο ήταν μονόδρομος αφού την έψαχνα καιρό για να την δοκιμάσω. Πέρασα στο δωμάτιο με το στρογγυλό κρεβάτι ενώ η υπηρεσία μου έφερε και ένα αερόθερμο(δεν ζήτησα)μιας και το αιρ κοντίσον δεν δούλευε.

Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα καθιστός στην άκρη του πάρα πολύ χαμηλού κρεβατιού. Μετά από αρκετή ώρα ήρθε η Σόνια . Άνοιξε την πόρτα και η πρώτη της αντίδραση ήταν ούαου και χαμόγελο , δεν έμπαινε μέσα , σήκωσε το πόδι της και το “τύλιξε” στην πόρτα ...είσαι ο βασιλιάς μου είπε , έλα μέσα της είπα νομίζοντας ότι κάποιος μπορεί να ήταν στο σαλόνι και μπορεί να μας έβλεπε , σηκώθηκα την τράβηξα μέσα και έκλεισα την πόρτα. Είσαι ο βασιλιάς μου για σήμερα είπε και με ρώτησε πως με λένε , της είπε ότι με λένε Γιάννη ... Γιάννη σε θέλω είπε , της έβγαλα τα εσώρουχα και αμέσως χούφτωσα τις αφράτες βυζάρες της , πολύ πράμα για χούφτωμα , τις σήκωνα με τις παλάμες μου και τις έγλυφα , ανταλλάξαμε και μερικά πεταχτά φιλιά μίας και γλωσσόφιλα δεν ήθελε.

Έκατσε στην άκρη του κρεβατιού αλλά αμέσως σηκώθηκε . Μωρέ είναι πολύ χαμηλά εδώ δεν με βολεύει , πήγε και κάθισε στο τραπεζάκι που ήταν το αερόθερμο(φώτος στον ρομαντισμό), έλα εδώ μου είπε , έβαλε το πούτσο μου ανάμεσα στις βυζάρες της και ξεκίνησε ισπανική , ευτυχώς το είχε ...έχω βαρεθεί να βλέπω γυναίκες με πλούσια προσόντα αλλά να μην ξέρουν να τα χρησιμοποιούν... σου αρέσει βασιλιά μου με ρώτησε , κάυλα είσαι της απάντησα. Σταμάτησα για να μην χύσω. Έσκυψα να γλύψω το μουνάκι της αλλά μου είπε ότι δεν θέλει.

Με έπιασε απο το χέρι και με τράβηξε στο κρεβάτι λέγοντας ότι τώρα είναι ώρα να το χρησιμοποιήσουμε.... Ξάπλωσε σχεδόν με πρόσταξε , ανέβηκε πάνω μου και έτσι βε το σώμα της πάνω στο δικό μου , άρχισα να την τρίβω στους ώμους στον αυχένα και στην πλάτη...εκεί παραδόθηκε...σταμάτησε ότι έκανε και ξάπλωσε τελείως πάνω μου , Γιάννη σε αγαπώ είπε πολλές φορές , συνέχισε , το έκανα για κάποια λεπτά .

Σηκώθηκε απότομα και άρχισε να με φιλάει στο στήθος στην κοιλιά και κατέβαινε προς τα κάτω , λίγο ισπανική ακόμα ακι έπιασε το προφυλακτικό , της είπα ότι θέλω χωρίς(δεν ανακοινώνεται) , δεν φοβάσαι με ρώτησε , δεν της απάντησα κάτι ,πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της όμως και με ρουφούσε λυσσασμένα , πίπα βαθιά και υγρή ενώ πραγματικά άμα την δεις θα πεις ότι το ζει αυτό που κάνει ,πήρε το προφυλακτικό το τοποθέτησε στο στόμα της και το ξεδίπλωσε με μαεστρία στον πούτσο μου και συνέχισε για λίγο ακόμα την πίπα , την σταμάτησα για να μην χύσω και της είπα να μείνει όπως είναι με στημένη την κωλάρα της , σηκώθηκα και άρχισα να την γαμώ με ένταση πισωκολλητά , αναστέναζε και φώναζε ότι με αγαπάει....συνέχισα έτσι για αρκετή ώρα μίας και είχαμε βρει ρυθμό . Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό , με τραβούσε να μπω πιο βαθιά μέσα της ενώ εγώ απολάμβανα τις βυζάρες της ενώ φιλιά μόνο πεταχτά. Την ρώτησα αν μπορώ να χύσω στις βυζάρες της και η απάντηση της ήταν φυσικά μόνο μην πάνε στα μαλλιά παρακαλώ.

Έβγαλα το προφυλακτικό , ανέβηκα απο πάνω της , τοποθέτησα τον πούτσο μου ανάμεσα στις βυζάρες της και άρχισα να της γαμάω , όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω τον πήρα στο χέρι και την έχυσα στα βυζιά απο άκρη σε άκρη κάνοντας την χάλια αλλά ευτυχώς εκτός απο 2-3 σταγόνες που πήγαν στο πρόσωπο της στα μαλλιά της δεν πήγαν. Μου ζήτησε να της δώσω να σκουπιστεί , την ρώτησα αν θέλει χαρτί ή μωρομάντιλο , χαρτί πρώτα για τα πολλά απάντησε . Ενώ σκουπιζόταν σηκώθηκα και πλενόμουν , μου είπε ότι τώρα είναι η βασίλισσα μου , εγώ την ανέβασα λέγοντας της ότι απο την αρχή ήταν γι αυτό και την επέλεξα , μετά πήρε ύφος αλλά Ματσούκα και με πολύ νάζι μου είπε , Γιάννη να σου πώς κάτι , πες της είπα , να την τσίχλα δεν κάνει να μασάς όταν γαμάς γιατί μπορεί να πνιγείς , εμένα μου έχει τύχει με πελάτη και κατά τύχη τον έσωσα. Οκ της είπα.

Ενώ ντυνόμασταν μιλούσαμε , της είπα ότι την έψαχνα καιρό , γνώριζα ότι δουλεύει μόνο Κυριακές απόγευμα αλλά δεν με βόλευαν , μου απάντησε ότι δουλεύει και αλλού αλλά μάλλον ούτε εκεί θα με βολεύει , πού την ρώτησα , μου είπε Κωνσταντινουπόλεως 166(εκεί την είχα πρωτοδεί πριν μήνες)αλλά μόνο 06.00-10.00 το πρωί ...Ενώ χάρηκε όταν της είπα ότι ξέρω την Αλεξία που είναι πολύ καλές φίλες. Σ αγαπώ βασιλιά μου είπε και έφυγε για τον επόμενο πελάτη.

Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω απο 20λέπτο , κανένα σημάδι βιασύνης , είναι εντυπωσιακή εμφανισιακά , πίπα σούπερ , ισπανική σούπερ , απίστευτη διάθεση. Θα ξανατιμηθεί με την πρώτη ευκαιρία σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2016
Όνομα κοπέλας
Σόνια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Φεβρουαρίου, 2016
Χορταστικός και διαδραστικός Κουλ
P
Parakmiakos
01 Μαρτίου, 2016
Mύστη ακόμα μια εξαιρετική κριτική Ναι!Ναι!Καπέλο,η τύπισσα σε είχε τεράστια ανάγκη και πιστεύω ότι με το κατάλληλο ρεκτιφιέ εκ μέρους σου τα είχες άνετα τα παράνομα εξτραδάκια Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Τρομερή και η παραγραφοποίηση της κριτικής σου,διαβάζεται πολύ ευχάριστα. Πες μας όμως και το βράδι της Πέμπτης τι έκανες μετά το Καραισκάκη Χμμμ;ΧαμόγελοΧαμόγελο.Σε πειράζω,καλά να περνάς και πάντα τέτοιες καταθέσεις,τις έχουμε τεράστια ανάγκη ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΚαπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2