Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
H επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη απόγευμα στις 18.55 , περιμένοντας να περάσει η ώρα να πάω στο γήπεδο(μεγάλη απογοήτευση με Αντερλεχτ)έκανα βόλτα σε σπιτάκια σε διάφορες περιοχές μέχρι που είπα να έρθω να δώ εδώ μίας και είχα πολύ καιρό να περάσω. Χτύπησα και μου άνοιξε η υπηρεσία. Δουλεύει η Χριστίνα μου είπε. Εμφανίστηκε μια κοκκινομάλλα κοπελίτσα με κανονικό πολύ ωραίο κορμί , με ωραία σχηματικά 2άρια στητά βυζιά ενώ όταν έκανε περιστροφή για να πάει πίσω στο κουζίνακι μου αποκάλυψε τον πραγματικά θεσπέσιο κώλο της.

Να σας πώ τα προγράμματα είπε , ξεκίνησε λέγοντας ότι έχει 69 στα 30 ευρώ , ερωτικό στριπτίζ επίσης στα 30 ευρώ , ελεύθερο στοματικό στα 40 ευρώ , αυταρχικό επίσης στα 40 ευρώ και τέλος ανακοίνωσε ότι το απλό πρόγραμμα έχει 20 ευρώ.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , έκανα το μπανάκι μου και ενώ σκουπιζόμουν μπήκε στο δωμάτιο η κοκκινομάλλα κορμάρα πιτσιρίκα. Κρατούσε προφυλακτικό μωρομάντιλα αλλά και κρέμα. Μιλήσαμε λίγο και σύμφωνα με τα λεγόμενα τής είναι Ρουμάνα 23 ετών. Απέφυγε να πει αν έχει δουλέψει αλλού λέγοντας ότι δούλευε σε άλλο χώρο. Την πλησίασα και άρχισα να χουφτώνω το υπέροχο σφιχτό της κορμί αλλά περισσότερο τα υπέροχα κωλομέρια της. Την φίλησα στον λαιμό , φιλιά στο στόμα ευγενικά τα απέφυγε και στην συνέχεια την έβαλα ανάσκελα στο κρεβάτι για να την γλύψω ,παραμέρισα το στριγκάκι της και με άφησε για πολύ λίγο λέγοντας ότι δεν είναι στο πρόγραμμα αυτό... Ξάπλωσα και ανέβηκε απο πάνω μου χωρίς να έχει βγάλει το στρίνγκ της , με το ένα της χέρι έπαιζε τον πούτσο μου και με το άλλο της με χάιδευε στο στήθος. Κατέβηκε μετά απο λίγο πιο χαμηλά , πήρε μωρομάντιλο και σκούπισε σχολαστικά τον πούτσο μου.

Κατευθείαν έβαλε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της βαθιά και αρκετά υγρή αλλά πάρα πολύ βιαστική και διάρκειας κοντά στο δίλεπτο. Σταμάτησε έπιασε το προφυλακτικό απο το τραπεζάκι και μου το φόρεσε. Μ ερώτησε πώς θέλω και της είπα να ανέβει απο πάνω μου σε στάση reverse cow girl , ήθελα να έχω θέα τα υπέροχα κωλομέρια της , οκ η αλήθεια είναι ότι δεν το είχε σε αυτή την στάση έτσι πιάνοντας τα κωλομέρια της με τα χέρια μου την ανεβοκατέβαζα πάνω στον πούτσο μου , δεύτερη και τελευταία στάση φυσικά στα τέσσερα , εδώ η μικρή έδωσε ρεσιτάλ στησίματος αλλά και ρεσιτάλ ψεύτικων αναστεναγμών αλλά δεν πειράζει η θέα με αποζημίωνε ενώ αποδείχτηκε και ότι αντέχει και σε πιο δυνατούς ρυθμούς , την ρώτησα αν μπορώ να την χύσω κάπου(στόμα , βυζιά , κωλοτρυπίδα), απάντησε ότι στο στόμα δεν κάνει και ότι αν θέλω στο σώμα δίνοντας άλλα δέκα ευρώ , αυτή την φορά δεν τα έδωσα και απλά συνεχίζοντας να την γαμάω πισωκολλητά μετά απο λίγο τελείωσα.

Σηκώθηκε πήρε εσώρουχο κρέμα (που τελικά δεν την χρησιμοποίησε)και μωρομάντιλα , μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί στο μάγουλο και με χαιρέτησε. Έκανα πάλι ένα γρήγορο ντουζακι ντύθηκα και έφυγα για το γήπεδο απο νωρις. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω απο τέταρτο , σίγουρα ο χώρος είναι καλός , σίγουρα η κοπέλα είναι τούμπανο αλλά 40 ευρώ για ελεύθερο στοματικό και μάλιστα τόσο βιαστικό δεν θα της ξαναέδινα. Προκαταρκτικά ελάχιστα , συμμετοχή έτσι και έτσι αλλά στήσιμο στα τέσσερα θάνατος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2016
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.657
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Φεβρουαρίου, 2016
Η Χριστίνα απόγευμα; Πως και έτσι; Αυτή είναι πάντα βράδυ! Μακάρι πάντως να κάνει απογευματινές βάρδιες! Αυτό το κορίτσι το αγαπάωΈρωτας
01 Μαρτίου, 2016
Εχω την εντυπωση οτι εχει ξαναδουλεψει στο μαγαζι αλλα ως μαυρομαλα..Γατε αν δεις το σχολιο, διαφωτησε με..
01 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ξέρω, φυσική κοκκινομάλα πάντως δεν είναι
02 Μαρτίου, 2016
συμφωνω με τη βαθμολογια ειδικα στη συμμετοχη και στη σχεση αποδοσης/τιμης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4