Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 822859
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θα ξεκινησω μια συντομη περιγραφη. Οταν εφτασα με το καλο στο στουντιο και μου ανοιξαν την εξωπορτα και περασα μεσα στο σαλονι η τσατσα με υποδεχτηκε με ψυχροτητα λες και δεν με ηξερε καθολου και με αντιμετωπισε σας εναν νεο αγνωστο πελατη. Αφου πληρωσα το παραβολο των 60 ευρω για αυταρχικο προγραμμα μια και ηταν εκπτωτικη εβδομαδα. Τωρα οσο σχετικα με την κοπελα η Κελλυ δεν φανηκε και τοσο εξυπηρετηκη οσο την πρωτη φορα. Την προηγουμενη φορα που την ειχα επισκεφτει ηταν πολυ ζεστη και καυτη και φιλικη προς τον πελατη αλλα στην δευτερη επισκεψη μου δεν ηταν στα κεφια της σαν να χαθηκε η φλογα απο μεσα της .Την μιση ωρα της επισκεψης μου την φαγαμε με τα ζωναρια των στραπον που δεν ταιριαζανε πανω της προσπαθουσαμε ποση ωρα να βρουμε το καταληλο και να το δεσουμε πανω της. Οσο αφορα την ξυλοκαινη που ειχα ζητησει πριν , σχετικα με το προβλημα που αντιμετωπιζω με τις αιμμοραιδες δεν ειχε το μαγαζι, παλια ειχανε .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2016
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ η Ελληνίδα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 CHEYENNE, peperBOY

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2016
Καλυτερα χωρις ξυλοκαινη τυπε,για περισσοτερη ευχαριστηση...να σου βαλει και τις αιμοροιδες μεσα...Ναι!
01 Μαρτίου, 2016
οι αιμμοραιδες δεν έχουν πρόβλημα με το στραπονάρισμα ?
02 Μαρτίου, 2016
δεν ξερω για την υπηρεσία αλλά ίσως είναι και τακτική για να μην κομπλάρεις αλλά οι κοπέλες το συνηθίζουν την δευτερή φορά να είναι τυπικές...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3