Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ιζαμπελα η νεαρη ξανθια Ρουμανα,κοντουλα μικροκαμωμενη με συμπαθητικη φατσουλα,καλο κωλαρακι και ασχημα μικρα νερουλιασμενα βυζια τα οποια παντα προσπαθει να κρυψει.Δουλευε για πολυ καιρο στα Τριδυμα για οσους γνωριζουν.Ειχα καιρο να τη γαμησω οποτε την πετυχα και μπηκα με 40ε για γυμνο τσιμπουκι...παλιοτερα ζητουσε 50ε για κωλαρακι και τωρα ζηταει 70ε Θυμός....

Τελοσπαντων απο τοτε που πρωτοεμφανιστηκε εχει παντα την ιδια φατσα σα να σε κοιταει με πολλες επιφυλαξεις και καπως τρομαγμενα ενω υποτιθεται οτι εμενα με θυμαται και μου το ειπε.Ζητησε να μου πλυνει τον πουτσο στο νιπτηρα,αυτο εχει παντα πλακα γιατι καυλωνεις απο νωρις συν οτι εγω παντα τις πειραζω με δαχτυλα απο πισω και τετοια
Πραγματι μου τον εκανε καγκελο οσο τον επλυνε αλλα δε μ'αφηνε να παιξω με τον κωλο της και μου αρχισε τη σπαστικη λεξη που λεει συνεχεια..."κατσε" και εννοει μην βιαζεσαι
Πηγα να την κολλησω απο πισω να χωσω τη πουτσα στα κωλομαγουλα αλλα μου γλυστρησε και εφυγε στο κρεβατι
Στο κρεβατι επεσα πανω της προσπαθησα να τη φιλησω στο λαιμο αλλα γαργαλιοταν και με απωθουσε...το στομα της δε δοκιμασα καν διοτι εχει χαλια δοντια και παντα ψιλοβρωμαει η ανασα της
Αφου μου ειπε 10 φορες κατσε και μου εσπασε τα νευρα ξαπλωσα μπας και κανει τιποτα απο μονη της...μου επαιζε τον πουτσο και μου φιλουσε τις ρωγες και δειλα δειλα αρχισε να κανει την αεροπιπα της

Εγω της ετριβα τη σουφρα και με μια αυθορμητη κινηση μου μυρισα το δαχτυλο μου και με ειδε και μου λεει 'δεν εχει σκατα ο κωλος μου τι το μυριζεις' Χμμμ;...μιλαμε για φουλ χαζομαρα.Τελοσπαντων συνεχισε την ατεχνη πιπα της χωρις ρυθμο,βαθος και νοημα και μετα με καβαλησε απο πανω οπου κουνηθηκε καλα μπορω να πω αλλα κουραστηκε γρηγορα.
Καναμε πισωκολλητο οπου ηταν τελειως απαθης και μετα την εβαλα απο κατω τη γαμησα λιγο πιο χαλαρα και μου γκρινιαξε για το χρονο γιατι λεει σε λιγο θα φωναξει η τσατσα...η οποια τσατσα ειναι ενα χοντρο κητος που κοιμοταν στο σαλονι και μαλλον δεν ειχε καμια προθεση να μας ενοχλησει
Συνεχισα να τη γαμαω και εφτασα σε ενα πολυ τυπικο χυσιμο απο τα πιο ψοφια που εχω ριξει.
Σηκωθηκε ντυθηκε και εφυγε σχεδον τρεχοντας Γαμήσου

Συμπερασμα...νομιζω δωσαμε αρκετες ευκαιριες σ'αυτο το κοριτσακι,αντε καποτε ηταν δελεαστικο το 50ε για κωλο αλλα πλεον δεν εχει κανενα εξτρα κινητρο να πας μαζι της.Ατεχνη στο φουλ,βαρεμενη,προσωπικοτητα μηδεν συν οτι πλεον βιαζεται κιολας και δε δειχνει καμια διαθεση να σε ικανοποιησει.Ηρθε η ωρα της να αποχωρησει,ειναι πεταμενα λεφτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2016
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.300
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Cecell, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, kostkast και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού