Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46519
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Ηλιάνα την είχα δει αρκετές φορές αλλά δεν είχε τύχει να περάσουμε στα ενδότερα. Τελικά την περασμένη εβδομάδα μου δόθηκε η ευκαιρία για μια σύντομη συνεδρία μαζί της. Να ξεκαθαρίσω ότι γνώριζα εξ αρχής ότι δεν το έχει το μασάζ και γι αυτό επιλέχθει το πρόγραμμα της μισής ώρας.
Η Ηλιάνα είναι 26 ετών με κανονικό ανάστημα, καστανοκόκκινα κοντά μαλλιά, πλούσιο 2,5άρι στήθος, ωραία περίφέρεια και μακρυά καλίγραμμα πόδια. Έχει αρκετά τατού στο σώμα της, είναι μορφωμένη και μιλάει άπταιστα 4 γλώσσες!! Από ότι αποδείχθηκε στην συνέχεια την γλώσσα εκτός από το να μιλάει τις 4 γλώσσες ξέρει και την χειρίζεται με μαεστρία και για άλλα πράγματα!!ΓλώσσαΓλώσσα

Πέρασμα λοιπόν στο δωμάτιο και μετά το καθιερωμένο μπανάκι έρχεται το κορίτσι. Καθίσαμε λίγο στον καναπέ και αφού αφαίρεσε τα ρούχα της ξεκίνησε ο αγώνας. Γλωσσόφιλα διαρκείας, με πάθος και ταυτόχρονα να παίζει με το χέρι της τον "μικρό" ο οποίος είχε καταστεί πλέον "πύρκαβλος"!! Στην συνέχεια γονατίζει μπροστά μου και αρχίζει πίπα με καλό ρυθμό, βαθιά και υγρή. Συνέχεια με πίπα χωρίς χέρια και τον ρυθμό να αυξομειώνεται ενώ δοκίμασε και αρκετά deep όσο μπορούσε να πάρει. Στην συνέχεια πέρασμα ελαστικού και 1η στάση με αυτήν απο πάνω αργά και ρυθμικά με το στήθος να αναβοκατεβαίνει ρυθμικά μπροστά μου το οποίο και περιποιήθηκα δεόντως!! Αλλαγή σε πισωκολητό με εκείνη στα 4 πάνω στον καναπέ και εμένα όρθιο με δυνατούς ρυμούς αφού το κορίτσι αντέχει στις πιέσεις. Τελευταία στάση ιεραποστολό με συνεχή γλωσσόφιλα και αληθοφανής αναστεναγμούς απο την μεριά (φάνηκε να το ευχαριστιέται). Το τέλος ήρθε στο στόμα της μετά την αφαίρεση του ελαστικού όπου τα μάζεψε καλά όλα και τα έφτυσε διακριτικά σε ένα κομάτι χαρτί. Μπανάκι και οι δυό μας και χαλαρή κουβεντούλα με τσιγαράκι για να πέσουν οι παλμοί!!

Συμπερασματικά μια καλή συνεδρία με ένα νέο κορίτσι, που θα ήταν σούπερ εάν είχε & το μασάζ (υποσχέθηκε να το μάθει).
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ηλιάνα
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anestis_38, xprncseeker

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2016
που ειναι ρε παιδια το μαγαζι ? εψαχνα μια ωρα !!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1