Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κριτική αυτή ανεβαίνει ετεροχρονισμένα και αφορά μία καινούρια μιλφ που συνάντησα το προηγούμενο Σάββατο στην πρωινή βάρδια στο υπόγειο μαγαζί στο Φυλής 61.Πρόκειται για την Μαρία απο Αλβανία, μέτριας εμφάνισης, στο στυλ εμφανισιακά της Μπόνας απο Κωλοκυνθούς 63. Κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια, μαλλιά καστανόξανθα πάνω απο τους ώμους,με κάπως φαρδύ κώλο και πρόσωπο με τραχιά χαρακτηριστικά. Εμφανισιακά η συγκεκριμένή είναι περισσότερο κατάλληλη για Μεταξουργείο αν και στο μαγαζί αυτό με ένα εικοσάρικο ανακοίνωσε φουλ πρόγραμμα.
Δεν μιλάει καθόλου Ελληνικά και τα Αγγλικά της είναι φτωχά και συνεπώς η συνεννόηση μαζί της γίνεται στην διεθνή γλώσσα του σώματος.Προς προσέλκυση υπψηφίων πελατών η Μαρία φαίνεται να εφαρμόζει την τεχνική της επίθεσης με χουφτώματα και φιλιά.Το ίδιο έκανε σε προπορευόμενο συναγωνιστή και σαφώς και εγώ δεν θα μπορούσα να αποτελέσω εξαίρεση.
Κατέβαλλα το αντίτιμο και πέρασα στο δωμάτιο,μόλις εισήλθε στο δωμάτιο,αγκαλιαστήκαμε και αρχίσαμε να φιλιόμαστε. Η κοπέλα στα χουφτώματα της και στα φιλιά της ήταν άγρια και άγαρμπη.Το ίδιο και στην συνέχεια.Θα μπορούσα να τολμήσω να πω ότι κάνει το επονομαζόμενο rough sex.Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και συνεχίσαμε την κλινοπάλη με εμένα να βάζω δάχτυλο στο μουνί της.
Πήρε τον πούτσο στο στόμα της σκέτο αλλά δυστυχώς το τσιμπούκι της ήταν άγριο και είχε έντονη χρήση δοντιού με αποτέλεσμα να με πονάει.Τα αρχίδια τα ρουφούσε δυνατά και λιγότερο τα έγλυφε.
Στην στάση του 69 της έβαλά δάχτυλο στην μουνάρα της και αργότερα στην σφιχτή της κωλοτρύπιδα το οποίο και δέχθηκε αδιαμάρτυρητα.Παράλληλα αυτή συνέχισε να με τσιμπουκώνει πονώντας με και της είπα να ασχοληθεί με τα δίδυμα που το είχε κάπως καλύτερα.
Κατόπιν αφού πέρασε καπότα με καβάλησε και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει δυνατά και άγαρμπα στο μόριο μου τόσο ώστε φοβήθηκα μην μου κάνει κανένα κάταγμα πέους και τρέχω.Την σταθεροποίησα σε αποδεκτό βαθμό και εν μέσω γλωσσόφιλων την κάρφωνα δυνατά.
Κατόπιν την έστησα στα τέσσερα και η κοπέλα απο μόνη της και χωρίς να της πω καθόλου έβαλε κρέμα στην κωλοτρυπίδα της η οποία ήταν στενή και περίμενε να την σοδομίσω.Είναι αλήθεια ότι το πρωκτικό στις συνευρέσεις μου είναι κάτι το οποίο και δεν επιδιώκω ιδιαίτερα αλλά εδώ η ίδια το ζητούσε απο μόνη της.Έτσι αφού της προετοίμασα την κωλοβαλβίδα με το δάχτυλο αρχικά κατόπιν της έβαλα απαλά το σκληρό πέος μου εντός της οπής της με αυτή να πονάει μέχρι που αργά αργά εισχώρησα μέσα της.Άρχισα να την σοδομίζω με αυτή να βογγάει.Η αίσθηση ήταν αρκετά καλή μιας και ο κώλος της ήταν στενός.Κατά την απόσυρση μου δεν διαπίστωσα ίχνη περιττωμάτων.
Συνεχίσαμε χωρίς πρόβλημα απο μέρους της το σεξ στην ιεραποστολική στάση γιά λίγο ακόμα μέχρι που αφαίρεσα το προφυλακτικό και αφού είδα ότι στο τσιμπούκι της ήταν το ίδιο άγρια και με πονούσε και δεν θα τέλειωνα τον έπαιξα στο πρόσωπο της και τελείωσα εκεί.
Εν κατακλείδι η Μαρία αν και εμφανισιακά υποδεέστερη, έχει ένα μοναδικό στυλ προγράμματος που μπορεί κάποιους συναγωνιστές να εξιτάρει,έχει στενό κώλο τον οποίο και δίνει αδιαμάρτυρητα.Απαιτείται σίγουρα να δώσει προσοχή στο τσιμπούκι της ούτως ώστε να μην είναι επόδυνο για τον πελάτη και ως προς τις κινήσεις της που είναι άγαρμπες.
Προτείνεται μόνο σε όσους έχουν ειδικά γουστά οι υπόλοιποι καλό είναι να ψάξουν κάτι άλλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Mαρία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 napoleonV1, mallias20, Jim25jim και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2017
Επιτέλους γάμησες κώλο.
Πολύ καλή η περιγραφή σου, μας έφτιαξες.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1