Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 11 10
Call-Girls 23873
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική (άλλωστε έχω συναντήσει την κοπέλα συνολικά 3 φορές στο παρελθόν). Η συνεννόηση κάθε φορά με το γραφείο είναι γρήγορη και εύκολη με 2-3 sms.

Η Sabrina είναι πολή όμορφη για τα δικά μου γούστα, ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ (είμαι λίγο περίεργος σε αυτό), ευχάριστη και χαμογελαστή, πράσινα μάτια, γύρω στο 1.70 και ηλικία γύρω στα 30 (ίσως και λίγο παραπάνω). Πολύ ωραίο κορμί (όχι ιδιαίτερα γυμνασμένο) ωραίο πισινό και καταπληκτικό βυζί (για τους λάτρεις).

Στον αγώνα παίρνει πρωτοβουλίες (χωρίς να λέει όχι στις δικές σου επιθυμίες) και δεν βαριέται. Συμμετέχει και σε κάνει να αισθάνεσαι ότι το ευχαριστιέται (θα έβαζα παραπάνω στη συμμετοχή αν με άφηνε το σύστημα). Πολύ ωραία πίπα, βαθιά, με γλωσσοσκάμπηλα και ματιές προς εσένα με τα φανταστικά μάτια της. Καλύτερη στάση στα 4 με θέα τον απίστευτο πισινό της.

Στο σόσιαλ είναι πολύ καλή και ευχάριστη, με κίνδυνο να ξεχαστείς (χωρίς όμως σε καμία περίπτωση να το επιδιώκει).

Top scene: όταν μετά το πρώτο γρήγορο ντουζάκι εμφανίστηκε με το sexy μαύρο εσώρουχο που φοράει σε μία από τις φωτογραφίες.

Συμπερασματικά, νομίζω είναι από τις καλύτερες παρουσίες στο χώρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 08, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
102
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ouvi, satyrus και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού