Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280544
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πάντα έκανα κέφι την Ντιάνα και έτσι ανηφόρησα στο βουνό για μια συνάντηση μαζί της. Πάρκαρα εύκολα καθώς έχει χώρο και μπούκαρα στο στούντιο. Χτυπάω το κουδούνι και με υποδέχεται η τσατσά που ήταν καλοντυμένη και βαμμένη(στα νιάτα της θα είχε κάψει πολλές καρδίες στη χώρα της)και μου παρουσιάζει την Ντιάνα . Η Ντιάνα μπήκε στο σαλόνι με μαύρα εσώρουχα. Αυτό που παρατήρησα είναι ότι η Ντιάνα έχει χάσει κάποια κιλά από την φωτογράφιση και είναι πιο όμορφη από κοντά. Όταν μπήκε δεν μου χαμογέλασε καθόλου, το μόνο που έκανε ήταν μια στροφή γύρω από τον εαυτό της και έφυγε σχεδόν τρέχοντας. Εγώ είχα πάει εξ’αρχής για την Ντιάνα και έτσι επέλεξα το πρόγραμμα των 70 ευρώ με Ισπανικό. Η τσατσά με οδήγησε στο δωμάτιο και μου ευχήθηκε να περάσω καλά(αυτό είπα και εγώ στον εαυτό μου γιατί φοβήθηκα για την συμπεριφορά της κοπέλας), κάνω μπανάκι και ξαπλώνω περιμένοντας το κορίτσι. Ύστερα από λίγο έρχεται και η Ντιάνα που και πάλι ήταν απαθέστατη, βγάζει τα εσώρουχα της και μου ρωτάει στα Αγγλικά αν μιλάω Αγγλικά. Μόλις της λέω ναι, ήταν η πρώτη φορά που μου χαμογέλασε. Αμέσως ανέβηκε πάνω στα πόδια μου και άρχισε να μου την παίζει. Μετά τον έφτυσε και τον έβαλε μέσα στα βυζιά της και άρχισε ένα καλό Ισπανικό. Ο μικρός είχε πάρει μπρος. Τότε η Ντιάνα μου ξαναχαμογέλασε και του έριξε τρις χαλαρές σφαλιάρες. Πήρε το προφυλακτικό το έβαλε στο στόμα της, μου το φόρεσε και ξεκίνησε μια τρελή πίπα με πολλά και συνεχόμενα deep throat χωρίς τη χρίση χεριών. Εκεί ένιωθα ότι θα έρθει το τέλος και έτσι της λέω να ανέβει από πάνω μου. Η Ντιάνα ανέβηκε πάνω μου και άρχισε και να βγάζει κάτι ψεύτικα βογγητά και εγώ να την χουφτώνω στις βυζάρες της(βλέπετε είμαι μεγάλος βυζολάγνος και το κορίτσι ενδείκνυται για τους λάτρεις του είδους) και λιγάκι στα μπούτια της. Αυτό κράτησε κάμποση ώρα και μου άρεσε αρκετά, αλλά ήθελα να την πάρω και σε άλλη στάση και έτσι της λέω να κάτσει στα τέσσερα. Πάω από πίσω της που είχε καλή θέα. Παίζω για λίγο στην κλειτορίδα της και εκείνη γούσταρε και άρχισε να βγάζει αυτή τη φορά μάλλον αληθινά βογγητά, έτσι μου φάνηκαν. Της τον βάζω και αρχίζω, αλλά η Ντιάνα ήθελε πιο άγρια (καθώς η ίδια το ζήτησε, μου είπε harder) και άρχισα να την σφυροκοπώ και να της ρίχνω σκαμπίλια στον ποπό της. Αντέχει αρκετά και το γουστάρει και κάπως έτσι ήρθε το τέλος. Όταν τον έβγαλα η Ντιάνα με αγκάλιασε και μετά σηκώθηκε πήγε στον νιπτήρα πλύθηκε πήρε τα εσώρουχα της με φύλλισε στα μάγουλα και έφυγε.

Υ.Γ.1. Όποιος είναι βυζολάγνος θα περάσει καλά.
Υ.Γ.2. Η κοπέλα στην αρχή είναι μαγγομένη αλλά μετά ξεκλειδώνει και περνάς καλά..

Αυτά από μένα και καλά να περνάτε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Υπηρεσίες
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.620
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, mad_max και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού