Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108027
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχοντας χαρμανιάσει τόσες μέρες μέσα στο σπίτι είπα να αλλάξω λίγο παραστάσεις. Οπότε βουρ με το αμάξι στην γειτονιά του έρωτα!

Πέρασα από διάφορα ιδρύματα αλλά δεν μου έκανε το κλικ κάπου οπότε συνέχισα την αναζήτηση. Μπήκα και στο συγκεκριμένο ίδρυμα και με υποδέχτηκε η τσατσά με εγκαρδιότητα, μου είπε ότι έχει την Τάνια και προσπάθησε να μου πει τα προγράμματα, αν και ήταν νέα - όπως μου είπε στην δουλειά, οπότε τα περισσότερα τα είπα εγώ! - και εμφανίστηκε από το δωματιάκι της η Τάνια. Ψηλή κοπέλα, μαύρα μακριά μαλλιά, κανονικό κορμί (ούτε αδύνατο αλλά ούτε και πιασίματα πολλά!), 2 με 2,5 βυζάκι, πολύ ωραίο πίσω σύστημα και ένα χαμόγελο που κολάζει σε συνδυασμό με το νάζι στο βλέμμα. Λέω περνάω με το απλό. Ούτε προσπάθειες μου έκανε η τσατσά για έξτρα ούτε τίποτα.

Είχα προλάβει να ξεντυθώ και ήρθε η Τάνια στο δωμάτιο και αφού συστηθήκαμε και επίσημα μου λέει ξάπλωσε και αφήνει και ένα σωληνάριο με κρέμα στην γωνιά του κρεβατιού. Να πω την αλήθεια με έζωσαν λίγο τα φίδια. Βγάζει τα τακούνια και εντάξει δεν χάνει πολύ, είναι ψηλή κοπέλα. Αρχίζει να με φιλάει και να με γλύφει σε όλο το κορμί και δεν χρειαζόμουν και πολλά οπότε ήμουν έτοιμος. Αμ δε... Ξαφνικά κάνει μια κίνηση ματ και αρχίζει να γλύφει τα @@ με μαεστρία και να τον ψιλοπαίζει με το χέρι. Όχι σε φάση να τελειώσω αλλά αισθησιακά. Περνάει το προφυλακτικό και ξεκινάει μια πίπα από τις πολύ καλές. Με αρκετό σάλιο όπως ένιωσα, πολύ λίγο χέρι (που το απομάκρυνε μετά) και ματιές... Δεν ήθελα και πολύ αλλά κρατιόμουνα.

Την σταματάω και της λέω να ξαπλώσει. Μπαίνω μέσα της και εντάξει στενή δεν την λες αλλά ούτε και πηγάδι. Νορμάλ πράγματα για νορμάλ όργανα! Αρχίζω έναν αργό ρυθμό με μερικές εκρήξεις (προσπαθώντας ταυτόχρονα να κρατηθώ!) και ξεκλέβω και καναδυό πεταχτά φιλιά. Της λέω να έρθει από πάνω και χαμογελαστή μου κάνει την επιθυμία. Εκεί μου έκανε μια παραλλαγή του καρεκλάτου οπότε η συνάντηση έλαβε τέλος με ένα πολύ ωραίο τελειώμα μέσα της. Περίμενε να τελειώσω καλά, με ρώτησε αν όλα ήταν καλά, λίγο social time και μετά αποχώρηση της κοπέλας. Ντύσιμο και αποχώρηση και για μένα.

Μάλλον ταίριαξαν τα χνώτα μας και ήταν μια πολύ καλή συνεύρεση. Τάνια I'll be back!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τάνια
dokimazo
Μέγας
Εγγραφή:
26 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
651
Πόντοι:
4.475
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2016
Μήν τρώτε κουτόχορτο!Δεν είναι σπανιόλα,αλλά Ρουμάνα!Μαλακία
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1