Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 5 10
Call-Girls 14059
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καθώς δεν ηταν απο τις πρώτες επιλογές μου αλλα κατέληξα σε αυτήν μετά απο 2 άκυρα,και λόγω περιορισμένων βαλαντίων, συνενοήθηκα μαζι της αρκετά εύκολα(2-3 sms) και ήταν στην ώρα της οσο αφορα το τυπικό κομμάτι του ραντεβου μας.Σε πρώτη όψη όταν την συνάντησα δεν εντυπωσιάστηκα ιδιαίτερα απο το ντυσιμό της,νομιζω οτι λογικά δεν θελει να προκαλεί καθώς ήταν και απογευματινή ώρα και κυκλοφορει κοσμος ακομα...,αλλα και απο το προσωπο της το οποιο χαρακτηριζω σχετικα απλο με ενα μικρο θεμα με την μυτη της αλλα δεν με ενοχλησε ιδιαιτερα.Αντιθετως θα ελεγα οτι με κερδισε λογω του οτι ηταν χαμογελαστη και με φιλησε κατευθειαν στο στομα λογω του οτι ειχα ζητησει GFE κατασταση!Μπηκε για μπανακι μετα την γνωριμια μας και βγηκε μονο με το στρινγκακι ετοιμη για "μαχη".Ξεκινησε με χαδια και προσφερθηκε να μου κανει ενα γρηγορα μασαζακι που εκτιμησα δεοντως καθως φανηκε να γνωριζει το αθλημα και γρηγορα περασαμε στα υπολοιπα...Στο στοματικο ηταν καλη με χρηση γλωσσας αλλα χωρις ιδαιτερη περιποιηση της γυρω περιοχης.Το στηθος ειναι πολυ καλο,καθως ειμαι και βυζολατρης,μπορω να πω πως για το σωματοτυπο της ειναι οτι πρεπει...Φωνη πολυ δεν εβγαλε αλλα αρκεστηκε σε βογγητα σε την διαρκεια του αγωνα τα οποια ομως για καποιο λογω φαινοντουσαν αληθινα..Γενικοτερα εχω σταματησει να πιστευω γυναικες στην διαρκεια του σεξ εδω και αρκετο καιρο!!! Παντως πρωτοβουλιες δεν πηρε αλλα αρκεστηκε να ακολουθει σε οτι της προτεινα εγω.Καλυτερη σταση πιστευω στα 4 οπου το γυμνασμενο κωλαρακι της εχει ομορφη υφή.Τελειωνοντας για να μην κουραζω ηταν ενα καλο ραντεβου απο το οποιο εμεινα ευχαριστημενος αν και φανηκε λιγο η απειρια της οπως εχουν γραψει και αλλοι.Γενικοτερα προσπαθησε για τα χρηματα που ελαβε.Θα την προτεινα σε τυπους για GFE κατασταση που φανηκε να της αρεσει καθως και κουβεντουλα πιασαμε στο ενδιαμεσο αλλα σε τυπους που θελουν πιο νταρντανικα και PSE σκηνικα θα ελεγα καλυτερα να κοιταξουν αλλου...Αυτα απο μενα καλα να ειμαστε και να πηδαμε ακομα καλυτερα!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 20, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
diabolo13
Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
44
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 liakouridis777, manaconda13, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού