Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Τζούλια λοιπόν είναι μια 23χρονη κανονικής εμφάνισης κοπέλα, τίποτα το ιδιαίτερο για τα γούστα μου. Βέβαια τα γούστα μου είναι ιδιαιτέρως αυστηρά ως προς την εμφάνιση μιας κοπέλας, οπότε είναι πιθανόν στους πιο πολλούς ν' αρέσει. Ακόμα και αυτό το μισοξυρισμένο κεφάλι με χάλαγε ακόμα περισσότερο. Θα μου πείτε όμως, 'τότε γιατί μπήκες ρε φίλε' και θα απαντήσω οτι αυτό το έκπληκτο, όλο απορία τίναγμα του κεφαλιού της στο σαλονάρισμα, με έφτιαξε πολύ. Είχα διαβάσει βέβαια και τα καλά λόγια των συναγωνιστών εδώ μέσα και αυτό έκανε ακόμα πιο εύκολη την επιλογή μου. Ευτυχώς, γιατί δεν έχασα.


Περνάω δωμάτιο και την ώρα που πλένω τα χέρια μου, μπαίνει και η Τζούλια μέσα. Φούλ επίθεση απο την αρχή και με τη μία, μου βουτάει αρίδια και πούτσο. 'Κάτσε μωρή λυσσάρα να σκουπιστώ', της λέω και μου δίνει αυτή χαρτί. Η κοπέλα μιλάει μόνο γερμανικά και συνεννόηση με νοήματα. Κάθομαι γωνία του κρεβατιού, πέρασμα καπότας, να σκύβει αυτή απο μονή της στα γόνατα και να αρχίζει ένα φοβερό τσιμπούκι. Δυναμίτης. Να με ξαπλώνει στη συνέχεια και να επιμένει με πίπα. Ωχ λέω, αυτή θα με τελειώσει με την τσιμπουκάρα της. Της ζητάω να αρχίσουμε σεξ και αυτή να στέκεται απο μόνη της στα τέσσερα. Τέτοιο κορυφαίο ανοιγμά και στήσιμο, που αν είχε χώρο το μουνί, θα έμπαιναν και τα αρχίδια μέσα.


Συνέχεια με ιεραποστολικό οπου και εδώ τα είδα όλα. Πρώτα, άνοιξα με τα δύο μου δάχτυλα τα μουνόχειλα της, βρήκα την κλειτορίδα, και έτριψα τον πουτσοκέφαλο μου πάνω στην κλειτορίδα της, αρκετές φορές πρίν της τον χώσω. Την ώρα λοιπόν που την γάμαγα, εκείνη να σηκώνει τη λεκάνη της ψηλά, να την πιάνω εγώ απο τα κωλομέρια και να ανεβοκατεβάζω την λεκάνη της πάνω κάτω( όχι με κίνηση μπρός πίσω), με καρφωμένο τον πούτσο μου τέρμα βαθεία στη μουνάρα της. Ένα μουνί που φαινόταν ακόμα καλύτερο με αυτήν την γραμμή απο μουνότριχες που είχε, ακριβώς πάνω απο την κλειτορίδα. Ρε κορίτσια, αφήστε επιτέλους και λίγη τρίχα στο μουνί σας. Ξεχάσαμε τι εστί μουνότριχα.


Τρίτη στάση και τελευταία, πλαγιαστά αυτή και εγώ κανονικά, καβάλα στο ένα της πόδι, και στον ίδιο έξαλλο ρυθμό να χύνω κουμποτικά μέσα της, μέχρι και την τελευταία nano-σταγόνα σπέρματος. Επίσης, καθ' όλη τη διάρκεια, όλα αυτά τα γερμανικά που ξεφώνιζε(ναι, φώναζε λίγο υπερβολικά θα έλεγα), μου θύμισαν εκείνες τις cult γερμανικές τσόντες που νοικιάζαμε απο τα video clubs τη δεκαετία του 90'. Δεν είχα φανταστεί οτι τα γερμανικά μπορεί να ακούγονται τόσο σέξυ Money Mouth.


Κλείνοντας, αγωνιστές, συναγωνιστές, μύστες και σαμάνοι κάντε ένα δώρο στον εαυτό σας και απλά απολαύστε το. Ελπίζω μόνο η νεαρά να μην κάνει επιλογές εμφάνισης, και βγούν σκάρτες οι προτροπές μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.908
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 orinosleon

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού