Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488354
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνία επίσκεψης ενδεικτική.Απόγευμα μετά τη δουλειά και καθώς είχα ήδη πάθει σοκ με τις φωτογραφίες της, αποφαασίζω να την επισκεφτώ. Σκέφτηκα πως και το 50% να είναι αληθινό, η κοπέλα πρέπει να είναι πύραυλος. Φτάνω. παρκιν δύσκολο ακόμα και για μηχανή!
Anyway, ανεβαίνω τα σκαλιά, φτάνω και ζητάω το μωρό. Η τσατσά βάζει την κασέτα της, αλλά δεν άκουγα τίποτα. Περίμενα να δω το μωρό. Και όντως εμφανίζεται. Πανύψηλη, φοβερό πρόσωπο, τρομερό κορμί και βυζάρες. Απο αυτά που δεν τα χορταίνεις με τίποτα.
(Ξανά)ανεβάινω σκαλιά και μετά απο λίγο σκάει το μωρό. Ξεκινάει το ματσάκι με φουλ άμυνα, λεω δεν μπορεί θα ανοιχτεί στη συνέχεια. Δυστυχώς όμως ταμπούρι πίσω τύπου Ρεχάγκελ. Με το χαμόγελο πάντα, αρνήθηκε δαχτυλάκι, αρνήθηκε κωλαράκι και γενικά αρνήθηκε...
Την έβαλα στα τέσσερα μετά απο τα μη και όχι και τελείωσα σχεδόν απογοητευμένος. Πραγματικά ότι καλύτερο εχω δει εμφανισιακά, αλλά θα προτιμούσα να συμμετείχε λίιιιγο περισσότερο. Overall, για την εμπειρία αξίζει μια επίσκεψη, όχι όμως δεύτερη...
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Μόνικα Σέρβα
sonog
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μάκης Τσατσαρίδης, Γιώργος Ξύδης

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2016
παικτη,πρεπει να πηρες το απλο των 50,σωστα?εκει θα σου δωσει μονο τα απολυτως απαραιτητα κ τιποτα παραπανω...
23 Φεβρουαρίου, 2016
Παιδιά, είναι απατεώνισσα λιγάκι. Άν πάρει τα λεφτά σε περιμένει με το λάστιχο στο χέρι, στο εφαρμόζει με την μία
και σε λίγο σου λέω έλα μωρό μου κτλ κτλ. Μιλάω εκ πείρας, φίλος καλός μου τα περιέγραψε με κάθε λεπτομέρεια, πεταμένα λεφτά!
23 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστός. Αλλά και απο marketing θα έπρεπε να το "πουλάει" καλύτερα το πακέτο της...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3