Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Τζουλια ειναι μια ξανθια πουρατζα με μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , μικρα φυσικα βυζακια , κανονικο αναστημα , ασχημο προσωπο με τσιμπουκοχειλα , λευκο δερμα και κανονικο σωμα με χαλαρωση.Ανακοινωθηκε φουλ προγραμμα.Δηλαδη πρωκτικο και τελειωτικο στο στομα.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η Τζουλια.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Η κοπελα αφαιρεσε το στρινγκακι της και ξαπλωσε απο πανω μου.Αρχισε να μου κανει κοπλιμεντα για την εμφανιση μου και το καυλι μου.Ειχα διαβασει σε μια κριτικη οτι ειναι πολυ ρομαντικη! Δεν ειχα ορεξη ομως για ρομαντικο γαμησι! Απλως ηθελα να της σκισω τον κωλο! Αυτη μου εγλυφε τα βυζακια μου.Τα προκαταρκτικα της ειχαν μικρη διαρκεια.Της ειπα να μου φορεσει καποτα και αυτη ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη.Δεν φτανει ομως το επιπεδο των εμπειρων Ρωσιδων μιλφαρων.Η πιπα της ειχε μετριο ρυθμο και ελαχιστη χρηση χεριου.Μου εγλυψε και μου ρουφηξε και τα μπαλακια μου.Ειναι καλη στο καραμελωμα! Υστερα παλι πιπουλα.

Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.Πρωτη σταση το ιεραποστολικο.Της τον εχωσα στην ξυρισμενη της μουναρα και αρχισα να την ξεμουνιαζω.Αυτη εβγαζε αληθινα βογγητα και επαιζε με τα βυζακια μου.Μιλουσε πολυ! Ελεγε διαφορες μαλακιες! Ειχα βαρεθει να γαμαω το μουνι πηγαδι.Της ειπα να ανεβει απο πανω μου σε reverse cowgirl για να γαμησω τον κωλο της.Ηθελα να βλεπω το θεαμα απο τον καθρεπτη! Οπως στις τσοντες! Αυτη ομως τον εχωσε στο μουνι της και ανεβοκατεβαινε στο καυλι μου.Μαλλον νομιζε οτι θα με κοροιδεψει λογω του σκοτους που επικρατουσε στο δωματιο! ΕΛΕΟΣ! Στο Τομμυ δεν περνανε αυτα.Της ειπα να στηθει στα τεσσερα.Την εστησα ωστε να βλεπω το θεαμα απο τον καθρεπτη.Εριξα σαλιο στην κωλοτρυπιδα της και της τον καρφωσα.Καρφωσα το καυλι μου μεχρι τη ριζα στη κωλοτρυπιδα της! Ανεβασα τα ποδια μου πανω απο την μεση της και αρχισα να την ξεκωλιαζω οπως στις τσοντες! Την ξεκωλιαζα και εβλεπα το θεαμα απο τον καθρεπτη! Αυτη εβγαζε δυνατα βογγητα.Βγηκα απο μεσα της και ηθελα να την χυσω στη μαπα.Αυτη ομως αρνηθηκε.Την ξαναεστησα στα τεσσερα και της τον ξαναεχωσα στην κωλαρα της.Την ξεκωλιαζα δυνατα! Οπως στις τσοντες του Σειρηνακη ξεκωλιαζουν την Ελλη!!! Ανεβασα ρυθμο και την ξεκωλιαζα ακομα πιο γρηγορα.Υστερα απο λιγο δεν αντεξα και αρχισα να χυνω μεσα στην κωλοτρυπιδα της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Βγηκα απο μεσα της και ξαπλωσα.Αυτη ξαπλωσε διπλα μου και ειχαμε social time σε χαλαρο και φιλικο κλιμα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Τζουλια ειναι μια μιλφ μετριας προς αδιαφορης εμφανισης.Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα δηλαδη.Προκαταρτικα λιγα.Πιπα σχετικα καλη και μεγαλης διαρκειας.Καραμελωμα κανει.Αντεχει δυνατο κωλογαμησι και για αρκετη ωρα.Φχαριστηθηκα να γαμαω κωλο!!! Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε καθολου.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Ηταν λες και γαμουσα την Ελλη απο τις τσοντες του Σειρηνακη! Πιστευω οι λατρεις των μιλφ μπορουν να δοκιμασουν μια φορα.Ειναι μια καλη επιλογη απο πλευρας υπηρεσιων στη μεταμεσονυχτια αλλαγη.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, n.smirni76, kopaskk και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού