Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 348186
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Geri ειναι μια Βουλγάρα, περι τα 24 κατα δηλωση της, νεα στο χωρο και στην Ελλαδα εδω και ενα μηνα.
τατου μπολικα σε μπουτια κωλο χερια κλπ, αλλα και ενα μοναδικο, μια πεταλουδαρα πανω ακριβως στο μουνι και μαλιστα εγχρωμη. Επειδη μου εβγαλε μεγαλη πουτανια στις φωτογραφίες ειπα να την δοκιμάσω. Μια κ δυο λοιπον στο στουντιο της κατεχακη 5.η εισοδος ανάμεσα σε δύο σουβλατζιδικα, δεν υπάρχει περίπτωση να περάσεις απαρατηρητος. Η τσατσα ευγενέστατη, μου προτεινε να κερασει νερακι αλλα αρνηθηκα. Μιας κ πηγα καβλωμενος για την Geri μπήκα απευθείας στο δωμάτιο το οποιο μου φάνηκε καθαρό αλλα το κρεβάτι ψιλοετριζε. Μετα απο λιγο ηρθε η geri. Ωραια κωλαρα, πεσμενο μετριο βυζακι, καλο κορμί, αλλα οχι τιποτα συγκλονιστικο. Ξεκινησε με πιπΑ, πολυ καλη και βαθια. Μου εκανε εντυπωση που τον ρουφαγε μεχρι τερμα κ τον χτυπαγε στο βαθος του λαρυγγιου της.γλωσσοφιλα η γλυψιμο εστω κ στις ρωγες της δεν την ειδα να θελει, νομιζω το απεφευγε. Μετα με δυσαρεστησε μιας κ γυρισε απο μονη της στα 4 χωρίς να το ζητησω. Αφου χαζεψα τα προστιχα τατου κ την τουρλοκωλαρα της μπηκα. .στησιμο αμυντικο απο μερος της προφανως για να αποφύγει την ολικη διείσδυση, στεκοταν χαμηλα για να μην βολευεσαι. Τελικά με τα χιλια ζορια στηθηκε κανονικά κ μετα απο πάλη 5 το πολυ λεπτων τα εριξα βαθια μεσα της χαζεύοντας τα προστιχα τατου της.
σε γενικες γραμμες:πολυ καλη πιπα, καλο κορμι, κακο μισοπεσμενο στηθος,επιφυλακτικη στις στάσεις, πολλα και καυλιαρικα τατου για τους λάτρεις. Οι πιο έμπειροι θα την χαρακτηριζαν μετρια, εγω που με καυλωσαν τα τατου κ η γενικη πορνεια που εβγαζε, θα χαρακτηριζα την συνάντησή μας πολυ ικανοποιητικη, χωρις ομως καποιο ευχάριστο απροοπτο. Η ημερομηνία συναντησης ειναι ενδεικτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Geri
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
859
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vanderM, Γιώργος Ξύδης, satyrus και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2016
Από συνεννόηση πως πήγατε; Μιλάει καθόλου αγγλικά;
22 Φεβρουαρίου, 2016
πολυ μεγαλο βαθμο της εβαλες κατα την γνωμη μου...
23 Φεβρουαρίου, 2016
Απο συνεννοηση και επικοινωνια δεν μπορω να πω με σιγουριά γιατι δεν ειμαι κ πολυ της κουβέντας στα στουντιο, βαριεμαι να πιανω κουβεντα, μπαίνω κανω τη δουλεια μου κ φευγω. Αγγλικα μονο μιλαει, κ απο τα λιγα που ειπαμε καταλαβα οτι συνεννοεισαι ανετα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3