Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199385
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Σαμάνθα είναι μία κοπέλα που γνώρισα μόλις πριν δέκα μέρες αν θυμάμαι καλά στο αδελφάκι του 36α το 36 το επάνω μαγαζί...Είναι πολύ γλυκιά κοπέλα και απ'ότι είδα και τις δύο φορές που τη συνάντησα είναι περιποιημένη και προσεγμένη.Και πάντα με σέξυ εσώρουχα που της ταιριάζουν....!

Παρασκευή βράδυ λοιπόν και βρισκόμουν στη περιοχή κάνοντας μία ολιγόλεπτη τσάρκα.Έπεσα επάνω της και μόλις την είδα στο σαλόνι κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο του οίκου σε απλό πρόγραμμα "γνωριμίας".
Έκανα ένα σύντομο ντουζ για να χαλαρώσω και την περίμενα ξαπλωμένος...Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο,χτύπησε ελαφρά την πόρτα και εισήλθε κοιτώντας με με νάζι...
Κάναμε μία σύντομη κουβεντουλα και οι περιπτύξεις ξεκίνησαν με τη Σαμάνθα να τρίβεται επάνω μου...Τις αφαίρεσα τα εσώρουχα και ξεκίνησα να τη φιλάω σε λαιμό και στήθη...Εκεί έπεσαν και τα πρώτα γλωσσόφιλα...Αφαίρεσε τελειως το σετ εσωρούχων της και ξάπλωσε επάνω μου συνεχίζοντας τα τριψίματα και τα φιλιά...

Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Να σημειώσω πως πριν περάσει το προφυλακτικό είχε ασχοληθεί με τη περιοχή μουλιάζοντας τα α@@@κια...Συνέχεια με πολύ καλή στοματική περιποίηση χωρίς ίχνος βιασύνης.
Αφού ολοκληρώθηκε το στοματικό,ανταλλάξαμε κάποια γλωσσόφιλα και ξεκινήσαμε το σεξ με τη Σαμάνθα από πάνω μου.Πολύ καλός ρυθμός και συμμετοχή αρκετά καλή.Αλλαγή για στήσιμο στα τέσσερα με πιο δυνατούς ρυθμούς και άψογο στήσιμο από μέρους της.Την πήρα από το χέρι και πήγαμε στη πολυθρόνα του δωματίου για να δοθεί "τέλος" στη συνεδρία μας με το λεγόμενο "καρεκλάτο"!!!

Δε βιάστηκε να φύγει και έτσι αφού μάζεψε τα εσώρουχά της μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί και αποχώρησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...!

Η Σαμάνθα τελικά δικαιολογημένα μυ έκανε κλικ τη πρώτη φορά και αποδείχτηκε πολύ ζεστή και πρόθυμη επαγγελματίας έτοιμη να ικανοποιήσει τον εκάστοτε παρτενέρ της!

Αυτά για την γνωριμία μου με τη Σαμανθα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2016
αν την συγκρινες με την Αντριανα που πηρες στον Νεο Κοσμο (Καρεα 30) ποια θα ελεγες οτι ειναι καλυτερη?
29 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Σαμάνθα....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2