Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο ενημερωση συναγωνιστη, ετρεξα να προλαβω το μωρο το οποιο το ειχα βαλει στο ματι καιρο πριν, αλλα τον τελευταιο καιρο δεν μπορουσαμε να συντονιστουμε. Τον ευχαριστω πολυ γι'αυτο

Για αρχη, οι βαθμολογιες θα ηταν διαφορετικες, αλλα εχω περιορισμο λογω οτι δεν εχω κανει αρκετες ωστε να μου επιτραπει να χρησιμοποιησω το 10αρι.

χωρος πολυ καθαρος, παρκαρα τυχαια ακριβως απεναντι σε μια θεση που εμπαιναν 2 αυτοκινητα, και συνεχισα τρελαμενος να δω την Ορόρα που τοσο καιρο ηθελα. Χωρις πολλα πολλα, δινω το 20αρικο, μπαινω στο δωματιο και περιμενω. Καποια στιγμη μου χτυπαει πορτα το μωρο, ανοιγει και μου λεει: θελω να κανω ενα μπανιο, θα περιμενεις λιγο;; Φυσικα και δεχτηκα. μετα απο ουτε 10 λεπτα, ερχεται το μωρο μοσχομυρωδατο με ενα σουπερ σεξυ εσωρουχο μεσα στην καυλα και στο χαμογελο. Γνωριζομαστε (εμαθα και το κανονικο της ονομα, αν οντως δε μου ειπε μουφες), μιλαει ετσι κι ετσι ελληνικα αλλα κατανοητα (τα αγγλικα παντως τα εχει περισσοτερο απο τα Ελληνικα), και μου αρχιζει τα χαδια ενω εγω ειμαι ξαπλωμενος. Εγω ειχα γινει ηδη πυρ(κ)αυλος, ωσπου μου φοραει το προφυλακτικο και αρχιζει μια ωραια πιπα, οσο ωραια βεβαια γινεται μια πιπα με χρηση προφυλακτικου. Στη συνεχεια μου κανει μια επιθεση με τις βυζαρες της και μου τις φερνει στο στομα. Εγω αρχιζω να τις επεξεργαζομαι και να τις γλυφω λες και δεν εχω ξαναδει τετοια υπεροχα βυζια.

Σιγα σιγα με τα σεξυ τριψιματα της, ξεκινησαμε το σεξ με αυτη απο πανω, αλλα γνωριζοντας οτι σε αυτες τις περιπτωσεις ο χρονος ειναι περιορισμενος, ηθελα να δωσω εγω ρυθμο. Τη γυρναω λοιπον πισωκολλητο ωστε να εχω την υπεροχη θεα του παιδικου και παρθενου αυτου κωλου της. Μου εκανε 2-3 κινησεις το σισωκολλητο... αλλο πραγμα.. ημουν ετοιμος να χυσω επιτοπου, αλλα μετα της προτεινα να γυρισει σε ιεραποστολικο, οπου τη ρωτησα και μου εδωσε και τη συγκαταθεση της να τη χυσω στις υπεροχες αυτες βυζαρες της. Λιγη ωρα μετα, κι ενω ειχα φτασει ηδη στο αμην, βγαζω την καποτα και αρχιζω να τη χυνω στις βυζαρες της τις οποιες τις ειχε στησει με τα χερια της καταλληλα. η πρωτη βολη εφυγε μεταξυ λαιμου και μαλλιων, κατι το οποιο δεν το ειχαμε προβλεψει, ενω τα υπολοιπα της εκαναν κατασπρα τα τεραστια υπεροχα βυζια της.

ξαπλωσαμε μερικα δευτερολεπτα για τον επιλογο, οπου συνεχισαμε να λεμε προσωπικες πληροφοριες, ενω μου ζητησε να της φερω το χαρτι για να σκουπιστει. Οταν σκουπιστηκε, με χαιρετησε με εναν πολυ ευγενικο και χαμογελαστο τροπο, και βγηκε απο το δωματιο.

Η κοπελα ουτε βιαζεται, ουτε η τσατσα ενοχλησε, ενω η παραμονη στο δωματιο μπορει να εφτασε και τα 20 λεπτα. Σιγουρα θα την ξανατιμησω. Μακαρι να την ξαναπετυχω σε τετοια μερα, γιατι πραγματικα με εστειλε σε αλλη διασταση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ορόρα
Πραιτωριανός
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
9
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYRHOON, trunks2121, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού