Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πηγα να δω κι εγω το καινουριο κοριτσακι που αναφερθηκε. Ομολογουμενως ειναι καβλα το κοριτσι απο εμφανιση. Πολυ ωραιο κορμι με καμπυλες οσο πρεπει, με στηθακι εφηβικο στητο κ κοιλιτσα ελαφρως πεταχτη που με τρελαινει.

Προσωπο πολυ ομορφο με ματαρες κ μελαχροινο μαλλι οπως μου αρεσει. Κοινως μια πολυ εμφανισημη καβλιτσα που σου βγαζει γουστα μολις την αντικρυζεις.

Μπαινω δωματιο κ την περιμενω με εμφανως πολυ καλη διαθεση. Ερχεται το κοριτσι λιγο με στυλακι που δεν με ενθουσιασε, αλλα αυτο που εβλεπα κ μονο με εφτιαχνε.. Ημουν ηδη ετοιμος πριν καν ξεκινησει κ κατευθειαν περασε καποτα χωρις ιχνος προκατακτικων.


Εκανε μια πιπα μετρια κ της ειπα για 69 οπου δεν καταλαβε κ εκατσε ανασκελα κ περιμενε...χαχα... ασχοληθηκα λιγο με το στηθος της κ με το χερι χαιδευα το μουνακι της οπου ηταν τιγκα στην κρεμα, οποτε ακυρο για 69. Καθως ημουν οπως ειπα ηδη ετοιμος μπαινω μεσα της σε ιερσποστολικη σταση κ αυτη κοιταζε συνεχως τον καθρεφτη.

Δεν δυσανασχετουσε κατα την διαρκεια αλλα δεν συμμετειχε κιολας. Πιστευω οτι ζοριζοταν κ λιγο οταν ανεβαζα λιγο στροφες οποτε το πηγα χαλαρα. Μου αρεσε πολυ το κορμι της κ η προσωπαρα της, οποτε η στυση ηταν σουπερ.

Την γυρισα σε πισωκολητο οπου η σταση της ηταν σχετικα καλη κ το θεαμα στον καθρεφτη οπου μαζι με αυτην τωρα απολαμβανα κι εγω το θεαμα με γελακια κ απο τους 2.

Καπως ετσι ηρθε το τελος, οπου μπορω να πω πως δεν το εκλαψα, αλλα για μια φορα ηταν υπεραρκετα.

Ωραιο το μωρο, αλλα οπως ειπα θελει πολυ δουλεια για να θεωρηθει vfm...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
111
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού