Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 295723
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση πρόσφατη. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της μετά από εύκολη συννενόηση. Ομορφούλα, αν και την περίμενα ακόμα καλύτερη. Κοντή γύρω στο 1,60κάτι, μικρό στήθος αλλά στητό και με σκληρή ρώγα, και πολύ ωραίο κωλαράκι.
Πολύ επικοινωνιακή και άνετη, δημιούργησε αμέσως μια άνετη ατμόσφαιρα.
Γενικά είμαι του GFE στο οποίο και ανταποκρίθηκε πάρα πολύ καλά. χαδάκια, φιλάκια, φιλάκια ρουφηχτά, φιλακια με γλώσσα, είτε με την κοπέλα μου ήμουν είτε με την ιόλη, το ίδιο και το αυτό !!
Επέμενε για στοματικό και αν και ήθελα να το αποφύγω τελικά έγινε. Από αρκετά ως πολύ καλό, χωρίς χέρια και με τη σωστή πίεση και ρυθμό. Απέφυγα να τελειώσω έτσι οπότε συνεχίσαμε με ιεραποστολικό, στα τέσσερα και πάλι ιεραποστολικό όπου και ήρθε το τέλος. Στενή, με πολύ καλή αίσθηση και συμμετοχή, ήταν όμορφα, πολύ όμορφα. Τα δε γλωσσόφιλα μέχρι τέλους χωρίς σταματημό...
Μετά από ντουζάκι και συζήτηση συνεχίσαμε, κυρίως στα τέσσερα, χωρίς όμως να τελειώσω δεύτερη φορά. Στο ενδιάμεσο ασχολήθηκα με την τρυπούλα και την κλειτορίδα της όπου μάλιστα τελείωσε.
Μια συνάντηση που ευχαριστήθηκα πολύ. Θα την ξανάβλεπα σίγουρα κάποια στιγμή αν και νομίζω ότι θα πρέπει λίγο να αναθεωρήσει τα 120. Νομίζω ότι στα 100 θα ήταν πραγματικά VFM για κάποιον που ψάχνει GFE.
Όπως και να έχει ήταν μια πολύ όμορφη εμπειρία (κι αυτό είναι που τελικά μετράει) με ένα φρέσκο κοριτσάκι από τον τόπο μας....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vltepdr, kaavlas, alpula και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2016
Ιολη χωρις κολαρακι είναι σαν ζεστη σαμπανια
20 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

next time...
J
john100
20 Φεβρουαρίου, 2016
Έλεος 120 η Ιόλη και χωρίς anal. Τι πάτε και πληρώνεται η Βαλέρια και η Μαριαλένα τι πρέπει να χρεώνουν.
20 Φεβρουαρίου, 2016
Ἴόλη εἶναι ὄνομα κόρης ζευγαριοῦ κομμουνιστῶν.
B
bakalhs
20 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σορρυ, την επόμενη φορά που θα πάω να γαμήσω δεν θα ξεχάσω να ρωτήσω όλο το φόρουμ τι θέλει να κάνω....
J
john100
21 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι...! Πάρε γνώμες κ συμβουλές κ μετά πήγαινε!! Σωστός φιλε μου..αν περασες καλά μετραει..όλα τα άλλα ματαια..)Καπέλο
03 Μαρτίου, 2016
Πώς τη βρίσκουμε πλέον την κοπέλα;
10 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οποιοδήποτε ποσό άνω των 80ε περιλαμβανομένου anal, είναι κοροϊδία εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8