Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κάνω την είσοδο στον οίκο σήμερα 18/2 22:30. Η τσατσά μου παρουσιάζει την Ρωσίδα Χριστίνα η οποία έχει πονηρό μουτράκι και βλέμμα πολλά υποσχόμενο. Μαύρο μακρύ μαλλί, στητό νεανικό στήθος, λίγη κοιλίτσα που πρέπει να χάσει, κώλο δε πρόσεξα καλά γιατί φορούσε παρεό. Γενικά σαν εμφάνιση μια κάβλα την βγάζει το μωρό, λίγο το ίσιο μαύρο μαλλί, λίγο η Ρώσικη φινέτσα, λίγο το πανέμορφο προσωπάκι της και τσούπ βγαίνει η εικοσαρού απ τη τσέπη και αλλάζει χέρια. Περνάω στο μικρό δώμα ξεντύνομαι, ξαπλώνω και περιμένω το μωρό. Εντωμεταξύ ακούω να μπαίνει πελάτης και στο 2ο δώμα. Σκάει μύτη το 20 χρόνο πιπίνι βγάζει στρινγκάκι κτλ ξαπλώνει δίπλα μου και ενώ μου τον πιάνει με το χεράκι της και ξεκινάει σιγά σιγά να μου τον παίζει αρχίζει φιλάκια στο σώμα μου, την αγκαλιάζω και γω με τη σειρά μου και της παίρνω να βυζάκια στο στόμα μια το ένα μια το άλλο αλλάζοντας το μωρό μόνο του να μου δίνει πότε το ένα πότε το άλλο. Φοράει το λατέξ και ξεκινάει πίπα, σκέφτομαι για να δούμε τι θα δούμε αλλά τζίφος, ένα μηχανικό τρομπόνι πάνω κάτω σαν να σκεφτόταν ήδη το επόμενο δωμάτιο. Λέω κάτσε μήπως το σώσουμε και ξεκινάω να τον παίζω ενώ αυτή μου έπαιρνε πίπα και εκεί το καλυτέρεψε κάπως μπορώ να πω γιατί της έδινα τον ρυθμό εγώ και μετά της τον έδινα να τον γλύφει κατα μήκος ενώ αυτή έριχνε κλεφτές ματιές στο καθρέφτη να δει πως φαίνεται όταν τσιμπουκώνει. Σηκώνομαι και το μωρό στήνετε στα 4, περίμενα να δώ το κωλαράκι της αλλά έτσι όπως στήθηκε το μόνο που κατάφερα να παρατηρήσω είναι τα σπυράκια που χει βγάλει στα κωλομέρια. Γενικά το στήσιμο της δεν ήταν καλό. Τη πιάνω απ τη μέση και ξεκινάω να τη γαμάω με καλή αίσθηση του μουνιού της αλλά επειδή το στήσιμο της δεν κολάκευε τον κώλο της αλλά τον έκρυβε κιόλας δε μου κανε κέφι να συνεχίσω και τη βάζω ιεραποστολικά. Εκεί την γάμαγα και χάιδευα της ποδάρες της ενώ αυτή πάλι κοιταζόταν καθρέφτη, έπιανα δυνατά τα βυζιά της, το πρόσωπο της το γύρναγα και το κράταγα για να τη κοιτάω στα μάτια ενώ της τον έχωνα δυνατά. Ανεβάζω ρυθμό και σε 5λεπτο σφυροκόπημα έρχεται το τέλος. Επέδειξε υπομονή το μωρό αλλά προσωπικά δε μου έβγαλε καμία καύλα πέρα απ ότι βγάζει η εμφάνιση της. Δηλαδή είναι αυτό που βλέπεις και δε κάνει κάτι να ανεβάσει το θερμόμετρο στα ενδότερα αλλά ούτε της βγαίνει κάτι ακούσια για να καυλώσει κάποιος. Θέλει βελτίωση είτε χρόνο να το βρει κάπως το θέμα. Ωραία παρουσία μεν χωρίς το κάτι παραπάνω δε. Μια δοκιμή δε βλάπτει απο κανέναν γιατι καμια φορά παίζει ρόλο το ταιμινγκ η χημεία με τον πελάτη κτλ. Καλά γαμήσια. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.842
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2016
Πολύ καλή και ακριβέστατη κριτική. Τα σπυράκια στον κώλο ήταν εμφανή από το σαλονάρισμα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1