Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι στις 15.00 παρά . Βόλτα σε κάποια σπίτια για να πετύχω τις καινούργιες κοπέλες . Είδα την Χριστίνα στο Φυλής 66α που είναι σαφώς καλύτερη εμφανισιακά από την Τζούλια αλλά σου βγάζει κάτι το πολύ άβγαλτο και δεν είχα όρεξη για πειραματισμούς (προς το παρόν με αυτή) έτσι συνέχισα για τα 65άρια . Η υπηρεσία μου είπε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες , πρώτη εμφανίστηκε η Νατάσσα και δεύτερη ακολούθησε η Τζούλια. Ξανθοκάστανη με κατσαρό μαλλί ενώ από την μία μεριά το έχει ψιλοξυρισμένο , πολύ χαμογελαστή σπινθηροβόλο πονηρό βλέμμα(που σε ξεγελάει όπως αποδείχτηκε στην συνέχεια) , σώμα κανονικό με κάποια παραπάνω κοιλάκια που δεν χαλάνε το σύνολο στα πλάγια της μέσης , κανονικό κώλο και 1.5άρι βυζί. Έχει κα πίρσινγκ στα χείλη. Η υπηρεσία ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , η μικρή ήρθε αμέσως στο δωμάτιο μίας και δεν είχε καθόλου κόσμο όπως βέβαια και στην υπόλοιπη πιάτσα… Πολύ χαμογελαστή αλλά και αμήχανη περισσότερο επειδή δεν μπορείς να συνεννοηθείς μαζί της … δεν μιλάει καθόλου ελληνικά , πάρα μα πάρα πολλή λίγα αγγλικά , μπορεί να μιλάει γερμανικά αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι είναι γερμανίδα…..
Την πλησίασα της έβγαλα τα εσώρουχα , άρχισα να την φιλάω στον λαιμό και στα βυζάκια της και γελούσε μίας και μάλλον γαργαλήθηκε ….. χούφτωσα τα κωλομέρια της ενώ όταν πήγα να χαϊδέψω το μουνάκι της μου τράβηξε το χέρι. Ξάπλωσα και ήρθε δίπλα από το σώμα μου κάθισε στα γόνατα της και άρχισε να τρίβει το στήθος μου και τον πούτσο μου όταν μισοσηκώθηκε πήρε αμέσως το προφυλακτικό να μου το περάσει , κάτι που έκανε με αρκετή δυσκολία και 2-3 προσπάθειες…

Πίπα μέτρια με πολύ χέρι , της το έβγαζα και το έβαζε ξανα… της είπα να γυρίσει σε στάση 69 , εννοείται ότι δεν κατάλαβε και της έδειξα , γύρισε και όταν πήγα να την γλύψω τραβήχτηκε αρχικά…στην συνέχεια με άφησε και την έγλυψα για ούτε ένα λεπτό….. γύρισε το κεφάλι της και είπε sex sex …
Πρώτη στάση την ανέβασα από πάνω , καμία συμμετοχή απλά είχε αφεθεί στα χέρια μου , δεύτερη στάση στα τέσσερα καλή στάση σώματος αλλά δεν είναι για πολλά πολλά , μετά από κάνα 2λέπτο τελείωσα .
Φόρεσε τα εσώρουχα της και έφυγε χαμογελαστή. Στο δωμάτιο έκατσα ένα δεκάλεπτο. Οκ ένα κανονικό κορμάκι , βλέμμα γεμάτο υποσχέσεις που σε ξεγελάει διότι στην ουσία είναι ξενέρωτη , μηδέν προκαταρκτικά , μετριότατη πίπα και καμία συμμετοχή. Πιστεύω μόνο για λάτρεις πιπινιών με μηδενικές απαιτήσεις.

Υ.Γ μέσα στο δωμάτιο να προσέχετε πως συμπεριφέρεστε , αυτό μόνο και ο νοών νοείτω…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 18, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.631
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού