Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370752
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Χθεσινοβραδινό πέρασμα από το κλαμπ το οποίο είναι και το μόνο που δουλεύει τρίτες Γερο-μύστηςΝαι!.Λόγω ημέρας δεν πληρώσαμε είσοδο,φτάσαμε κατά τις 23:00.εκείνη την ώρα υπήρχαν μόνο 2 ακόμα ζευγάρια στο μαγαζί.Μας καλωσόρισε ο μαγαζάτορας ντι-τζέι του μαγαζιού ο οποίος μας ενημέρωσε για δυνατό bdsm show το ερχόμενο σάββατο και μας έδειξε και το ειδικό κλουβί που έχει ετοιμαστεί για αυτό τον σκοπό ΧαμόγελοΧαμόγελο.Ήπιαμε τα ποτά μας και μέχρι τις 01:00 είχαν σκάσει μύτη ακόμα 5-6 ζευγάρια.Μιας και δεν έβλεπα κίνηση για παιχνίδι πήρα πρωτοβουλία και πήγαμε με την φίλη μου στο doctors room για να ξεκινήσουμε το φάσωμαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Μετά από λίγο μας ακολούθησαν 2 ακόμα ζευγάρια τα οποία έκαναν παιχνίδι μόνα τους Money MouthΣπασίκλας.Το ένα ήταν ζευγάρι άγγλων με την γκόμενα μια ψηλή μελαχροινή μουνάρα την οποία είχα τεράστια ανάγκη ΓλώσσαΓλώσσα.Είμασταν ξαπλωμένοι στα στρώματα δεξιά του δωματίου και ήρθε να αράξει δίπλα μας το ζευγάρι των άγγλων οι οποίοι έδιναν παθιασμένα γλωσσόφιλα και γρήγορα ξεκίνησαν να γαμιούνται αισθησιακά.Εμείς ακριβώς δίπλα τους να βλέπουμε και να τους χαιδεύουμε.Η αγγλίδα είχε πολύ ωραίο κορμί,της χάιδεψα το στήθος και τον κώλο ενώ την έγλειψα για λίγο και στις ρώγες.Ο δικός της ενώ την γαμούσε την έβαλε να μου πιρφορίζει τον πούτσο μου,ενώ η δικιά μου τον χάιδευε αισθησιακά στην πλάτη.Δυστυχώς η φάση δεν προχώρησε περισσότερο μιας και το ζευγάρι δεν το είχε ανάγκη,οπότε ντηθήκαμε και πήγαμε για λίγο στο μπαρ.Γρήγορα διαπιστώσαμε ότι όλο σχεδόν το μαγαζί είχε μεταφερθεί στο gangbang room όπου είχε ξεκινήσει πολύ δυνατό παιχνίδι με μία ξανθιά πουράτζα και 2 τύπους.Η γκόμενα ήταν πραγματικά απίστευτη,απωθημένο μου από παλιότερες επισκέψεις μου και την είχα τεράστια ανάγκη Ναι!Ναι!,ξανθιά κοντό μαλλί,φτανταστικά 3αρια βυζιά και κωλάρα.Όπως ακριβώς γουστάρω το μιλφ Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα.Γδυθήκαμε στα γρήγορα και μπήκαμε στο παιχνίδι.Η δικιά μου ξεκίνησε να πιπώνει τους 2 τύπους της παρέας κι εγώ αφοσιώθηκα στο μιλφ.Παθιασμένα ρομαντικά γλωσσόφιλα,ατέλειωτο γλείψιμο στα βυζιά της και φυσικά δεν αντιστάθηκα κι έγλειψα το απαλό μουνάκι της.Η γκόμενα με είχε απογειώσει,παθιασμένη πίπα,ξανά γλωσσόφιλα και στήσιμο στα 4 για να την σκίσω.Παράλληλα η δικιά μου είχε στηθεί παράλληλα με μας και την γαμούσε ο ένας από τους 2 τύπους ενώ στο παιχνίδι μπήκε μέχρι και η σερβιτόρα η οποία μιας και δεν υπήρχε κανείς στο μπαρ ήρθε να χαλαρώσει λίγο από την δουλειά Ναι!Ναι!.Ξεκίνησα να γαμάω απαξιωτικά στα 4 το μιλφ η σερβιτόρα να γαμιέται αριστερά μου με τον έναν τύπο και η δικιά μου δεξιά με τον άλλο.Από πίσω μας είχε έρθει το ζευγάρι των άγγλων που μας έπαιρνε μάτι και γαμιόταν μόνο του κι ένα ακόμα ζευγάρι που απλά κοιτούσε.Αφού γάμησα όσο πιο δυνατά μπορούσα το μιλφ,την άφησα να κάνει λεσβιακό παιχνίδι με την δικιά μου κι εγώ πήγα να φασώσω την σερβιτόρα η οποία είχε πολύ σφιχτό κορμί και γαμήθηκε πολύ δυνατά από τον έναν τύπο της παρέας.Είχαμε αρχίσει όλοι να ιδρώνουμε και κάπου εκεί το μιλφ ξεκίνησε και πάλι να με τσιμπουκώνει Μετά από λίγο κρατούσε σφιχτά τα βυζιά και με κοιτούσε επίμονα στα μάτια ζητώντας το λευκό παχύρευστο υγρό μου το οποίο και της παρέδωσα στις βυζάρες της με μεγάλη ανακούφισηΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Ντυθήκαμε και συνεχίσαμε με χαλαρό ποτό στο μπαρ.Εδώ θέλω να πω ένα τεράστιο ρισπεκτ στον μπάρμαν ο οποίος έδωσε ρέστα χθες στην ετοιμασία των ποτών μας αλλά και των κοκτέιλ που ετοίμασε.Αποχώρησαμε κατά τις 04:00 όπου και έκλεινε το μαγαζί με μοναδικό μείον την απουσία ελληνικής μουσικής την οποία και είχαμε τεράστια ανάγκη.
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
20 ευρώ
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.339
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, xenitemenipsixi, antiosmuchachos και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2016
ειναι ανοιχτο τριτη?? πεμπτη παρασκευη σαββ/κκο ... ειναι ανοιχτα...
18 Φεβρουαρίου, 2016
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
18 Φεβρουαρίου, 2016
ωραιος κωστακη Ναι!Ναι!
την κυριακη κοιταγαμε κατι για το μαγαζι
ψηνω μια καλη φαση σε καποιο
PW
pussy wagon
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3