Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επίσκεψη μετά απο καιρό και η αλήθεια είναι ότι περάσαμε καλά με την παρεα, αναπάντεχα καλά
αριχκά να ξεκαθαρίσω ότι καθόμαστε πάντα σε σημείο που δεν φαίνεται η πίστα οπότε δεν έχω άποψη για το χορό των κορασίδωνΓλώσσα
επίσης σαν μαγαζί εμένα μου αρέσει όπως και η μουσική. το μελανό σημείο είναι ο κάγκουρας που μιλάει συνεχώς στο μικρόφωνοΧμμμ;Χμμμ;

στο ψητό λοιπόν, πέρα απο τα γνωστά ζόμπι του μαγαζιού, Λία κτλ ήρθαν κάποια καινούργια, ή τουλάχιστον εγώ δεν τις είχα δει την τελευταία φορά που πήγα, με τρομερή διάθεση για ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης

πρώτη και καλύτερη η Μακρίνα με τους τεράστιους βύζους, την ανέλαβε ο κολλητός ένα ποτάκι κέρασμα και βουρ στο πριβε για πιπα ακάποτηΝαι!Ναι!Ναι! γύρισε με ένα ηλίθιο χαμόγελο οπότε πέρασε καλά
εγώ προτίμησα την Μαρίνα, η οποία έδωσε απλοχερα και το τηλ για έξω, όπου ομοίως ένα ποτό στο οποίο έπαιξαν φιλιά, πιπιλίσματα, δαχτύλωμα κτλ και βουρ πριβέ για ακάποτη με τελείωμα στο στόμα.

επίσης μια βραζιλιάνα μπάαααααααααααζοοοοοοοοοοοοοοοοοοο η οποία εκδιώχθη κακήν κακώς.
τέλος μια Ελληνίδα (απο Βαθύλακο λέειMoney Mouth), δεν θυμάμαι όνομα παιδιά με πολύ κοντό μαλλί η οποία ήρθε και επι δεκα λεπτα έπαιζε χαμούρεμα και με τους δύο μας, φουλ δαχτύλιασμα, μπατσάκια και ότι αλλο βάλει ο νους σας. όλα αυτά για να πάρει ένα ποτό ή για να πάμε πριβε, έφαγε άκυρο και ξεκίνησε την κλάψα οπότε εκδιώχθη και αυτή άμεσα. βέβαια στο πριβέ μάλλον θα ήταν φωτιά αλλά δεν θα το μάθουμε ποτέΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσαΓλώσσα
Α, ποτό μόνο μπύρα σταθερή αξία

Καπέλο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2016
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
249
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Drake89, travestolagnos, WORLD TRAVELER

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2016
ο καγκουρας με το μικροφωνο ειναι το αφεντικο του fever. οσο για την Μακρινα ειναι πολυ παλια στο μαγαζι δεν ειναι καινουρια καλο τσιμουκακι κανει παντως
WT
WORLD TRAVELER
17 Φεβρουαρίου, 2016
δεν μας ειπες αναλυτικα τις χρεωσεις ομως Ματάκι
17 Φεβρουαρίου, 2016
αυτη η μαρινα ποια ειναι ?
17 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δν ηξερα για την μακρινα, εχω παει τεσσερις πεντε φορες αλλα πρωτη φορα την ειδαΚαπέλοΚαπέλο
18 Φεβρουαρίου, 2016
20 ευρω το απλο πριβε
50 ευρω η πιπα στα πριβε
100 ευρω το σεξ στα πριβε
WT
WORLD TRAVELER
22 Φεβρουαρίου, 2016
Α ώστε έτσι η βυζαρού Μακρίνα... βιζιτούλα τελικά!!! Να γιατί δε χορεύει. ΘυμόςΘυμόςΘυμός Το καργιολάκι ποτέ δε μου είπε τίποτα για extra υπηρεσίες στα πριβέ. Μόνο ποτό μου ζητούσε όποτε πήγαινα!!!Κεφάλι σε τοίχο! Θα την περιποιηθώ αναλόγως πίσω στα πριβέ την επόμενη φορά που θα πάω. Άσπρο θα κάνω όλο το πρόσωπό της... Ματάκι

Υ.Γ: Η Μαρίνα που λες είναι μια γεματούλα;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6