Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 139578
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ημερομηνια ενδεικτικη...
κατεληξα εκει μετα απο ενα γυρω στο συγγρου 40-42,οπου δεν με ενθουσιασε καμια,Γ σεπτεμβριου 59 και 119 -μια απο τα ιδια-και ειπα να δοκιμασω για πρωτη φορα ασιατισα-ταυλανδεζα ειπε οτι ηταν η κοπελια και λογω πληθωρας ονοματων και..αλτσχαιμερ,δεν συγκρατησα το ονομα της-ισως κατι σε λαουρα-λωρα-μπορει και οχι...
φατσουλα σχετικα γλυκια,ηλικια απροσδιοριστη,λογω ρατσας,κατι μεταξυ 30 και 40 ακι το αξιοπροσεχτο ηταν οτι φαινοταν αν εχει και ικανοποιητικο στηθος για ασιατισα...
στο δωματιο το αιρκοντισιον στο φουλ,εβγαζες την μπεμπελη,το χαμηλωσα στους 26 απο τους 312 που ηταν...πετσετα ,σφραγισμενη και παντοφλες,το μπανιο εκτος δωματιου...
στο μασαζ το προσπαθει,δεν το καταχει βεβαια,δεν ειναι απλο χαδι,αλλα χωρις γνωσεις.
στο σοσιαλ ειναι καλη,σαχλαμαριζαμε,οσο με ετριβε και φανταστηκα οτι θα εχουμε και αισια εκβαση στον αγωνα..οσο μου ετριβε την πλατη ανεβηκε και πανω μου και με ετριβε και με το στηθος της.
στηθος εχει 2μισαρι περιπου,σφιχτο,φυσικο,χωρις να ειναι πανεμορφο,αρκετα καλο στη αφη...
με το που γυρισα,γλυψιμο 15" γυρω απο την περιοχη και κατευθειαν περασμα σκουφου,στοματικο για 1-2 λεπτα και ξεκιναει το πρωτο ξενερωμα,βγαζει το προφυλακτικο και φοραει καινουργιο γιατι λεει μπορει να μολυνθει απο το σαλιο της..ελα μουνι στον τοπο σου...
καβαλημα αυτη απο επανω,εναλλαγη απο κατω καιγυρισμα στα 4..καλη-σφιχτη αισθηση,αλλα φαινεται οτι το κανει αγγαρεια..εκει που την ειχα στα 4 και την κραταγα απο την μεση,μαλλον της φανηκε σφιχτο το πιασιμο μου καιμου σφαλιαριζει τα χερια,της ριχνω ενα σκαμπιλι στον κολο και μου..ανταπαντα με reverse κλοτσια,οπως την ειχα στα 4..την γυριζω και την ρωταω αν μπορω να τελειωσω στο στηθος της και μου λεει οκ..στα 3 δευτερα μου λεει προσεχε οχι στο προσωπο,λεω οκ,μετα απο λιγο το ξαναλεει,μετα μου λεει προσεχε την..μοκεταΚεφάλι σε τοίχο! και μετα της λεω οκ ντυσου φυγε και αι σιχτιρ(δεν της το ειπα)δεν εδειξε να την νοιαζει,το εχω δει ξανα το εργο,οταν η επαγγελματιας δεν ειναι επαγγελματιας,αλλα κανει αρπαχτεςMoney MouthMoney Mouth
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2016
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Matt LeBlanc
Ανώτερος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6.812
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYRHOON, Masazonomaxos, P_a_u_l_i_n_a{24}.gr και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2016
Τελικα κατι ξερω εγω που δεν τους δινω 60 ευρω για μιση ωρα από το συγκεκριμενο μαγαζι εχω περάσει 3-4 φορές για βολτα αλλα ποτε δεν εχω καταθεσει.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1