Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 201 10
Sex Studio 297345
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Σίντυ την γνωρίζω καιρό τώρα αλλά είχα αρκετές μέρες να τη δω....Δεν υπήρχε κάποιος ιδιαίτερος λόγος απλά τύχαινε κάποια άλλη στη θέση της...Με αφορμή τον πολύ διαφημιζόμενο χώρο του 46 το λεγόμενο και ως "κόκκινο δωμάτιο" έκανα επίσκεψη...Αν και έχει δημιουργηθεί μέρες τώρα όπως έγραψα δεν είχα περάσει απ΄το εν λόγω στούντιο...

Με υποδέχτηκε η υπηρεσία και μου παρουσίασε τη Σίντυ.Μετά αφού της είπα πως θα περάσω με οδήγησε στο δωμάτιο...Περιλαμβάνει τρεις καμπίνες με την μεσαία να είναι κάπως πιο ευρύχωρη.Έχει τραπεζάκι για να αφήσεις τα ρούχα σου και σκαμπό,όπου αφού επιλέξεις το πρόγραμμα που έχει και σεξ κάθεσαι και απολαμβάνεις....Τοποθετείς την ευαίσθητη περιοχή σου στην τρύπα που βρίσκεται στο τοιχάκι και περιμένεις τη Σίντυ.Έτσι έκανα εγώ...Μετά από λίγα λεπτά ήρθε...Ξεκίνησε κατευθείαν να με τρίβει στην περιοχή.Πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε το στοματικό.Πολύ καλό με αυξανόμενο ρυθμό.Μόνο που έτσι όπως είναι η φάση χρησιμοποιεί λίγο παραπάνω χέρι απ'όσο χρειάζεται...
Μετά από δική μου προτροπή της είπα να έρθει από την άλλη πλευρά.Έτσι και έκανε,ήρθε από την άλλη πέταξε το σουτιέν της και μου έβαλε τα βυζιά της στη μάπα μου...Έγλειψα για λίγο τις ρώγες της και στήθηκε στα τέσσερα...Αυτή ήταν και η μοναδική στάση μας μίας και με όλο το σκηνικό είχα φτιαχτεί αρκετά.Μετά από λίγα δευτερόλεπτα ήρθε το τέλος...

Κάθισε στο δωματιάκι και μιλήσαμε για αρκετή ώρα καθώς η ώρα ήταν ήσυχη.Με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...!

Συμπερασματικά η Σίντυ ήταν πιο βελτιωμένη από την πρώτη φορά που είχαμε γνωριστεί.Δε ξέρω αλλά το "Κόκκινο δωμάτιο" μου άρεσε πολύ σαν φάση και θα το επιλέξω ξανά....!

Αυτά για τη Σίντυ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Σίντυ
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού