Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατά τη διάρκεια των επτά περίπου λεπτών που περίμενα για να δω τη Ρωσίδα πόρνη, η συμπαθητική, ξανθιά, μεσήλικη, αλλοδαπή υπηρεσία ενημέρωνε τους συναγωνιστές που έμπαιναν (όπως έκανε και με μένα προηγουμένως) ότι η κοπέλα της πρόσφερε τσιμπούκι γυμνό τελειωτικό στο στήθος, 69 και ότι έγλειφε «από κάτω μέχρι πάνω».
'Οταν η Ντάρια εμφανίστηκε στο σαλονάκι είδα πως επρόκειτο για μία νέα στην ηλικία αρκετά αδύνατη γυναίκα με καλούτσικο κωλαράκι, σχεδόν ανύπαρκτο στήθος, μετρίου αναστήματος, ασχημούλα, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους.
'Εφυγα για να επιστρέψω μετά το πέρας της τσάρκας.
Η κοπέλα καθόταν στο σκαλί της εισόδου και συζητούσε (στα Ρουμάνικα) με την συναδέλφισσά της Λιλλύ απ' το διπλανό μπουρδέλο.
Το δωμάτιο που πέρασα (έχω ξαναπεράσει εκεί) άθλιο.
Η Ντάρια ήρθε ύστερα από τρία λεπτά.
Με το χαμόγελο στα χείλη ζήτησε να μάθει πώς ήταν τ' όνομά μου (ψιλομιλάει τα ελληνικά) και από πού ήμουν. Μου είπε κι εκείνη (χωρίς να τη ρωτήσω).
— Προφυλακτικό, τσιμπούκι; (ρώτησε με το που γονάτισε πλάι μου, έχοντας στο χέρι ένα υγρό μαντιλάκι — προηγουμένως είχε ξεβρακωθεί αφήνοντας τον στηθόδεσμο στη θέση του)
— Με προφυλακτικό, ναι!
Το εφάρμοσε κατευθείαν (για την ακρίβεια προσπάθησε να το εφαρμόσει) κι άρχισε να πιπώνει γρήγορα κοιτώντας με υποτίθεται προκλητικά.
Τη διέκοψα ζητώντας της να μου κάνει πρώτα κάποια προκαταρκτικά, έτσι ώστε να καυλώσω κομματάκι.
Συμφώνησε πρόθυμα, αλλά τα προκαταρκτικά της περιορίστηκαν σε συντομότατο ακρογλώσσιο γλείψιμο των θηλών και του λαιμού μου (προηγουμένως [και καλά έκανε] τα είχε σκουπίσει με το υγρό μαντιλάκι) πριν επιστέψει στο μέτριο τσιμπούκι της απαλοτσιμπώντας μου τις θηλές και κάνοντάς μου επώδυνο μασάζ στ' αρχίδια... Μάλιστα κάποια στιγμή με ρώτησε εάν μου άρεσε (το τσιμπούκι) αναγκάζοντάς με να της απαντήσω ψέματα πως ναι, μου άρεσε.
Της είπα να πάρει θέση στα τέσσερα.
Τον έχωσα "μελάτο" και ξεκίνησα να μπαινοβγαίνω.
Είχε στηθεί βολικά (μάγουλο στο μαξιλάρι, λεκάνη ψηλά) οπότε σιγά σιγά η ψωλή μου άρχισε να αιματώνεται καλύτερα. Υπήρχε ικανοποιητική αίσθηση του λιπασμένου κόλπου.
Της ζήτησα να ξαπλώσει κι ανάσκελα.
Καθώς έστρωνα το προφυλακτικό εκείνη έτριβε το αιδοίο της και κοιτώντας με προκλητικά είπε: «Ωραίο εδώ, ε;» (αναφερόταν στο μουνί της)
Τον ξανάχωσα —ντούρο αυτήν τη φορά— και συνέχισα το γαμήσι, με 'κείνη να ψιλοβογγάει έχοντας τις παλάμες της στην πλάτη μου.
'Υστερα από λίγο έχυσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, n.smirni76, Ζορό_2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού