Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 46 10
FKK/Sauna Club 76631
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Αναφερω οτι ΙΣΩΣ να ξαναπηγαινα γιατι οι γκομενες ειχαν ενα υφος γενικα μπλαζε. Επρεπε να ψαχτεις πολυ και να σταθεις τυχερος ωστε να βρεις γκομενακι και να ευχαριστηθεις γαμησι. Θυμαμαι χαρακτηριστικα μια Γερμανιδα που ειχε μια κωλαρα για πολυ γλυψιμο να μου λεει οτι αν θες να παμε να γαμηθουμε να παμε ντουο με μια αλλη φιλη της και να πληρωσω 2πλο. Εσενα θελω μωρη οχι τη φιλη σου. Οχι με τη φιλη μου να μου λεει αυτη. Παρε τα 3μου της λεω και απο οτι ειδα τις 2 μερες που πηγα ARTEMIS δεν την πηρε σχεδον κανενας.

Γενικα ειχε αρκετες Γερμανιδες οι οποιες ηταν ωραιες σε γενικες γραμμες. Πηδησα μια με πολυ ωραιο προσωπο αλλα γεματουτσικο σωμα. Οι φοβοι μου δυστυχως επιβεβαιωθηκαν. Τυποποιημενο γαμησι χωρις γλωσσιδια. Μου τον επαιξε κοιταζοντας τη βαθια στα ματια (ειχε ωραιο προσωπο η καριολα).

Πηδησα και μια Ταυλανδεζα. Εκει να δειτε γαμησι. Ματια σχιστα, κοντοπουτανο, βυζακια λεμονακια, σωματακι πετιτ και πολυ γλυψιμο. Πιπα γαλαξιακη και face fucking μουγκριζοντας το καυλακι. Μετα πηγα και εκατσα σε μια πολυθρονα (ολα αυτα μεσα στο δωματιο) και μου τον πηρε στο στομα ξανα. Ουτε που θυμαμαι που εχυσα απο την καυλα μου (εννοειται οχι στο προσωπο).

Μια Ρουμανα επισης πηδησα πολυ ωραια αλλα ξανα χωρις γλωσσιδια και αλλες πολλες που δεν θυμαμαι να σας πω.

Γλωσσιδια απο οτι καταλαβα γενικα δε παιζουν αλλα οχι οτι και δεν δινουν καθολου.

Γενικα ειχε πολλες γκομενες, πολλες με βυζαρες μεγαλες .....ΑΛΛΑ συγκρινοντας το με το OASIS που εχω παει τρεις φορες δεν μπορω να πω οτι ειδα μεγαλη διαφορα σε ποιοτητα. Επισης στο OASIS δεν παρατηρησα το μπλαζε υφος του ARTEMIS και επισης στο OASIS γλωσσιδια εκανα σχεδον με ολες οσες πηδησα (μονο με τις καθαριστριες δεν γλωσσοφιλιαστικα).

Εν κατακλειτοριδι θα προτεινα στο ARTEMIS σιγουρα να παει κανεις εστω μια φορα αλλα αν ξαναπαω Γερμανια να πηδησω μαλλον θα παω OASIS.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Φατιμα (Ιρανοχιλιανεζα), Φαμπιαν (Ρουμανοϊσπανιδα)
Γιατί την/τις προτείνετε;
Φατιμα : τσιμπουκοχειλα για πολλα γλωσσιδια αλλα δεν μου εκανε (αλλα δεν της ζητησα και εγω .... που να της ζητησω τετοιας μουναρας),βυζαρες τρελες, δερμα βελουτε, προσωπο για ερωτα μεχρι το πρωι και ο κωλος της .... μα τι κωλος Αλλαχ μου (επικαλουμαι τον Αλλαχ γιατι η Φατιμα ειναι απο το Ιραν και τη Χιλη και μου ειπε μερικες λεξεις στα αραβικα). Ο κωλος της λοιπον στο πισωκολλητο πηγαινε περα δωθε και τα κωλομερια της εκαναν πλατς πλουτς επανω μου. Τετοιο κωλο μονο σε κατι καλλιστεια της Reef μπορει να δει κανεις και ομως εγω τον ειδα απο κοντα και τον εγλυψα.Δεν θα συγχωρεσω ποτε στον εαυτο μου που δεν εκλεισα τη Φατιμα για κανενα 5ωρο για να πυρφορησω μαζι της.

Φαμπιαν : ωραια σε γενικες γραμμες (οχι σαν τη Φατιμα) αλλα πολυ θερμη γυναικα. Με πλακωσε στα γλωσσιδα και μετα την ξαναπηρα και αλλες φορες ετσι για να πυρφορησω. Πολυ ωραιο σωμα, δερμα ατριχο, μελαχροινη με πολυ μακρυ μαλλι. Τη γαμησα τοσες φορες που την τελευταια φορα τον επαιζα μπροστα της και τη πιτσιλισα στα ποδαρακια της ενω ημασταν επανω στο κρεβατι. Επισης της εγλυφα το μουνι μεχρι που ειχε σπασμους απο την καυλα της.
Σύνηθες κόστος γαμησιού
€ 60

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
Κοντα στο χιλιαρικο
Σύνολο γαμησιών;
Πολλα ... παρα πολλα
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
2 μερες
Θα ξαναπηγαίνατε;
Ίσως
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, chicharito, satyrus και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού