Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πράγματι οι απόψεις διίστανται για το ποιος φιλοτέχνησε την Αφροδίτη της Μήλου. Οι Γάλλοι υποστηρίζουν ο Πραξιτέλης Κατά πάσα πιθανότητα από τον γλύπτη Αγήσανδρο ή Αλέξανδρο, γιο του Μηνίδη από την Αντιόχεια του Μαιάνδρου. Γλώσσα

Στο φινάλε, εύγε στον καλλιτέχνη για το αριστούργημά του. Μην πιστεύετε βέβαια πως το έστησα απέναντι στον τοίχο και τον έπαιξα, για να προκαλέσω το είπα. Χαμόγελο

Σκεφτόμουν να κάνω μια αντιγραφή της κριτικής του Αντισθένη, εφόσον έδωσε την πραγματική εικόνα και ακριβώς ότι ένιωσα και εγώ γαμώντας αυτό το μούναρο. Αλλά ας τα πω και εγώ με το δικό μου τρόπο. Ματάκι

Ξεκινώντας από αυτό που είναι ήδη γνωστό στους παρακολουθούντες το νήμα των ct, ότι δέχεται σε διαμέρισμα και όχι σε χοτέλ. Εντάξει δεν είναι όμως και τόσο τραγικό, ούτε σαν περιοχή ούτε σαν χώρος. Δηλαδή στα 50 μέτρα απέναντι που βρίσκεται το Radisson blue Park πάτε με χαρά και εδώ σας ξινίζει? Ο χώρος συμπαθητικός, δεν είναι λουξ αλλά όχι και αποκρουστικός. Εμμμμ

Το μόνο που δεν θα έλεγα με βεβαιότητα είναι η καθαριότητα της πετσέτας, που δεν ήταν φρεσκοσιδερωμένη και τυλιγμένη σε νάιλον, πράγμα που με έκανε να σκουπίσω τα ευαίσθητα σημεία με χαρτί. Money Mouth

Ας πω όμως για το κορίτσι που με υποδέχτηκε με ένα πολύ όμορφο σετάκι μαύρων εσωρούχων, φορώντας ένα θεσπέσιο χαμόγελο.

Ομιλητικότατη, με πολύ καλά Αγγλικά και γελαστή. Ίσως ήταν σε καλή διάθεση όταν την είδα.

Όταν πάλι γδύθηκε έχασα το φως μου. Ένα από τα καλύτερα κορμιά που έχω πηδήξει ποτέ. Έρωτας

Στην πράξη τώρα. Ναι είναι μέτρια σε υπηρεσίες όπως είπε ο Αντισθένης. Τα γλωσσόφιλά της δεν τα τσιγκουνεύεται αλλά είναι λίγο περίεργα. Δεν εφάπτεται με δύναμη να σε ρουφήξει όπως άλλες, παίζει πολύ με τη γλώσσα ακουμπώντας ελαφρά τα χείλια. Λύπη

Η πίπα της μέτρια πάλι, χωρίς dt και περιποίηση γύρω περιοχής. Εκεί όμως που ξεροχύνεις είναι όταν την περιποιείσαι εσύ. Γλώσσα Το να γλύφεις αυτό το κορμί με τις βυζάρες, την υπέροχη κοιλιά με τους κοιλιακούς να διαγράφονται, την καταπληκτική κωλάρα και το "ίσως" πιο καλοσχηματισμένο μουνάκι που έχω δει, αρκεί.Προσκύνημα

Στην πράξη πάλι ακολουθεί σε όλες τις στάσεις. Καλό αρκετά cow girl, μέτριο κουταλάτο γιατί μου φάνηκε σφιγμένη όταν πήγαινα να ζουλήξω βυζιά, αλλά στα τέσσερα σκέτη οπτασία. Έρωτας

Μην κάνετε όμως το λάθος να πιάσετε το προφυλακτικό με τα χέρια σας στην αλλαγή, θα σας αλλάξει προφυλακτικό αμέσως. Δεν θεωρώ κακό να προσέχει μια κοπέλα την υγιεινή της, αλλά νομίζω πως ήταν λίγο υπερβολική.

Τελικά το γυρίσαμε πάλι σε πίπα για το τέλος, όπου και τα πήρε όλα στο στόμα, αλλά της φάνηκαν μάλλον πολλά και έτρεξε να τα φτύσει. Μεγάλο χαμόγελο

Κουβεντούλα όπως είπα στην αρχή, την έχει και ξεχνιέται. Αλλά και εγώ μήπως δεν ξεχάστηκα? Βλέπετε δε χόρταινα να την κοιτάζω. Τι και αν έφυγε με -35 από την Κρακοβία, τι και αν της αρέσει πολύ εδώ γιατί είναι καλοκαίρι για αυτήν, τι το ένα τι το άλλο, χάζευα εγώ και αφού δεν κοίταγε ρολόι καθόμουν. Κουλ

Για να ανακεφαλαιώσω, ένας παίδαρος που αξίζει να τον γαμήσεις μόνο και μόνο για να λες, "θεέ μου, που τον έχωσα".
Όσοι περιμένετε να σας κάνει το γαμήσι των ονείρων σας, ξεχάστε το. Όσοι θέλετε να βγάλετε γούστα, πηγαίνετε αλλού καλύτερα. Σπασίκλας

Ακόμη και για μένα που δεν είμαι και πολύ απαιτητικός, για μια φορά, ΝΑΙ. Έτσι δικαιολογείται και το ίσως στο αν θα την ξαναέβλεπα.

Ελπίζω να βοήθησα μάγκες.

Τα λέμε πάλι σύντομα. Ματάκι Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.210
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Morgan/, rodriguez65, PSAXTIRI και 49 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2016
γαμησι τυπου "ειχαμε να λεγαμε..." δε γαμιεται! βαλτηνα κ αυτη στο παλμαρε μωρεεεεεεεεεεεε
12 Φεβρουαρίου, 2016
Τέτοιες γυναίκες επιβάλλεται να μπαίνουν στο παλμαρέ.
13 Φεβρουαρίου, 2016
Ενα Προσκύνημα για επιπεδο υγιεινης με χαρτι υγειας!!!
13 Φεβρουαρίου, 2016
Ξερουμε ποσο καιρο θα ειναι αθηνα;
13 Φεβρουαρίου, 2016
Μια ακομη απολαυστικη ενημερωση!
13 Φεβρουαρίου, 2016
Προσκύνημα Αυτή κι αν είναι προσθήκη στο παλμαρέ !!!
Επιβάλλεται να βρίσκεται μέσα στη λίστα ενός NICK TRIVE Κουλ
Συνέχισε έτσι μπρο Ναι!
15 Φεβρουαρίου, 2016
Τρομερός ! Ναι!Ναι!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7