Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 131 10
Call-Girls 294714
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση με Ιολη έγινε πρόσφατα στο κέντρο. Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα κ βουρ στο χοτελι.
Λοιπόν θα πω τις δικές μου εντυπώσεις από την κοπελα γιατί έχουν γραφτεί πολλά κ διαφορα. Εμφανισιακά η κοπελα σίγουρα δεν είναι μοντελο. Είναι γλυκιά στο πρόσωπο κ έχει ένα πολύ όμορφο σωμα με μικρο στήθος αλλά μ ένα πολύ ωραίο κωλαρακι. Είναι πολύ καθαρή κ περιποιημενη.
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για τον αγωνα.
Τα δίνει όλα κ κοιτάει να σε ικανοποιήσει. Στοματικο καλό αλλά κ στο κυρίως πιάτο πολύ καλή συμμετοχή κ πρωτοβουλίες από μέρους της. Της αρέσει πολύ να την περιποιησε κ στο ανταποδίδει με το παραπανω..
Δεν σου τρώει χρόνο σε καμία περίπτωση. Κάναμε δύο γύρους κ στο τέλος αυτό που μου έμεινε είναι ικανοποίηση. Πέρασα πραγματικά όμορφα με ένα απλό κ καθημερινό κοριτσι.
Στο σοσιαλ κομμάτι είναι ευχάριστη κ χαμογελαστη κ ναζιάρα γενικα..
Αυτά τα λίγα από μενα. Λεπτομέρειες υπάρχουν αρκετές σε προηγούμενες κριτικες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Joxx
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
884
Πόντοι:
1.026
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, timber1, chicharito και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2016
"ευχάριστη κ χαμογελαστη κ ναζιάρα γενικα..." και μετά πήγες και σκότωσες τον δράκο απο την κουζίνα. Έλεος με το προμο
12 Φεβρουαρίου, 2016
Μου φαινεται πολυ προμο η δουλεια. Παρ'ολα αυτα θα επιδιωξω συναντηση
12 Φεβρουαρίου, 2016
Τα περί πρόμο μην τα λέτε σε μενα. Τα ιδια μπορώ να πω και για πολλούς άλλους εδώ μεσα. Οπότε τα σχόλια δεν μ αγγίζουν καν. Το ποιος προμοταρει εδώ δεν χρειάζεται κ γνώσεις γεωμετρίας να το καταλαβεις..
12 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

διάβασε κι αυτό πριν πας http://www.bourdela.com/call-girls/girls/iolh/#jr_review_37027
όχι επειδή είμαι μπροστά, αλλά ό,τι πιο σωστό έχει γραφτεί για το μπαζάκι. Γλώσσα
για να μην πει κανείς ότι δεν τα γράφαμε δηλαδή...
13 Φεβρουαρίου, 2016
Εχω συναντησει πολλες φορες την Ιολη τα τελευταια 2μιση χρονια. Οτι ειχα πει στην κριτικη μου τοτε ισχυει και γι αυτο δεν εγραψα κατι αλλο. Ισως να πρεπει να προσθεσω οτι η κοπελα ειναι πολυ θετικη στη συννενοηση καθε φορα. Πιθανον να μην ειναι μια επι γης "θεα" ομως εμενα μ αρεσει. Τα κοριτσια του στυλ πετιτ μου βγαζουν μια ωραια καβλα και η Ιολη την βγαζει και στο κρεβατι. Απο το χαμογελο της οταν μπαινει , την κα8αριοτητα της , τα χαδια της , την πιπα της , τα φιλια της και το γαμισι που κανουμε περναω υπεροχα. Αλλωστε η καβλα ειναι θεμα χημειας... πχ πιο παλια με καποιο τις τοτε "γατες" (νομιζω αυτη που ηθελε να τη λεμε κλεοπατρα) ειχα περασει απαισια ενω πολλοι φιλοι απο εδω ειχαν περασει super ... Τελειωνοντας απλα να τονισω οτι μιλαω ΜΟΝΟ για το πως περναω εγω.
13 Φεβρουαρίου, 2016
Ρε γμτ η κοπελα ειναι στο κλαρι εδω και 5-6 χρονια και ειναι ενα κοντοχοντρο, σαν μογγολο!!!
14 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

λαθος κανεις ... ειναι κοντουλα αλλα αδυνατη χωρις μογγολικα χαρακτηριστικα
14 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απορώ μ αυτά που γράφουν αν την έχουν συναντησει..χοντρή δεν είναι παντως
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8