Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχοντας υποσχεθεί σε φίλο τσάρκα το Σάββατο, είπα να κρατήσω το βόλι μέχρι τότε.

Μετά το γυμναστήριο και το ντουσάκι όμως άρχισα να μου μπαίνουν ιδέες Ντροπή

Είκοσι λεπτά δρόμος το Μετάξι γαρ.

Ξεκινώ με διάθεση να δω λίγο τι παίζει, αλλά κυρίως ένα δεκάλεπτο ανωμαλίας με τη ρωσίδα Μαρίνα.

Μπαίνω πρώτα στο ρωσικό στην Ιάσωνος 10. Έχει πέσει το επίπεδο αδέλφια. Στο ισόγειο μια ευτραφής νεαρά προβάλει τον κώλο της, χουφτώνω με άνεση και ανεβαίνω πάνω. Απάνω κι άλλη ευτραφής, στήνει κι αυτή κώλο στο χώρο υποδοχής (οδηγία του μαιτρ ντε προφανώς) πάω να πιάσω και τσιριζει "αχ καλέ μη". Α καλά σκέφτομαι, και βαδίζω με βήμα γοργό για Μαρίνα.

Μια Καινούργια τσατσά ανακοινώνει τη ρουμάνα Ελένη.

-Το Μαρινάκι που είναι, ερωτώ;

-Δε γνωρίζω κάνει την πάπια αυτή.

Τέσπα, η Ελένη πιπινάκι, μακρύ μαύρο μαλλί, με αδύνατο αλλά όχι κοκκαλιάρικο σώμα και συμπαθητικό προσωπάκι. Καινούργια στον χώρο. Το πρόγραμμα έχει και ελεύθερο στοματικό, οπότε αποφασίζω να δώσω μια ευκαιρία στο νέο ταλέντο, αν και η παρουσία της βγάζει μια κρυάδα.

Μπαίνω στην υπερπολυτελή σουίτα μου, όπου η Ωραία Ελένη είχε αφήσει στο κρεβάτι σουβενίρ την ανοιγμένη θήκη της καπότας του προηγούμενου πελάτου. Το προσπερνώ και αρχίζω να παίζω τζιόγκραφι κουίζ στο κουνητό (τσου τάϊερντ για σκάκι). Ακούγοντας τα πορνοπάπουτσα να πλησιάζουν τοποθετώ το κουνητό στο δεξί παπούτσι κατά το έθιμο.

Τα πρώτα δύο λεπτά ευχάριστη έκπληξη. Το ελεύθερο στοματικό με καλή τεχνική και χωρίς βιασύνη, ενώ στήθηκε επιτρέποντας να παίζω με το αιδοίο της.

69; ερωτώ τη νεαρά, η οποία συναινεί. Με ρωτά μάλιστα αν είμαι σίγουρος γιατί έχει βάλει κρέμα (ναι μωρή, αυτό θα με πείραζε όταν έχει μπει στη μουνάρα σου η μισή Αθήνα).

Πλέω σε πελάγη ευτυχίας, η ηδονή μου όμως διακόπτεται απότομα όταν η νεαρά μου βάζει απροειδοποίητα λάστιχο στο όργανο. 'Γιατί;' εξανίσταμαι. 'Ελεύθερο ναι, τελειωτικό όχι' με χτυπά ως τούβλο στο κεφάλι η απάντηση (πρώτη προειδοποίηση του διαιτητή στον παίκτη σε αυτό το σημείο).

Τουλάχιστον θα συνεχίσουμε το 69, σκέφτομαι. Φευ, φίλε αναγνώστα. Μετά από ένα δυο γλειψίματα ακόμα, η Ρουμάνα με ρωτά τη στάση θέλω. Όταν έχουμε δυνατότητα επιλογής, μία είναι η απάντηση: πισωκολητό.

Και εδώ αρχίζει το δράμα. Η Ρουμάνα κούναγε άτεχνα και εκνευριστικά το σώμα της για να μη με αφήσει να βρω ρυθμό στο γαμήσι. Κουνιόταν δε με τόση δύναμη που το μαλλί τιναζόταν σα να ήταν φαν σε μέταλ συναυλία των νάιντις Ναι!. Συνυπολογίστε και την κρέμα και η σούμα είναι: μάπα το καρπούζι. (κίτρινη κάρτα).

Συναισθανόμενη η Ρουμάνα ότι το γαμήσι πάει κατά διαόλου, με διατάσσει να έρθω από πάνω.

Βολικός άνθρωπος είμαι, σκαρφαλώνω. Κι εδώ δύσκολο να βρούμε ρυθμό, αλλά τουλάχιστο φιλάμε λίγο μαγουλάκι. Όταν φιλώ αυτί,η νεαρά δηλώνει εκνευρισμένη ότι αυτό απαγορεύεται: μάγουλο ή μουνί μόνο. Τα παίρνω κι εγώ, 'το πόδι μπορώ να στο γλύψω;'. Με κοιτά με απορία, και γνέφει αποφατικά. (Κόκκινη κάρτα Ελενίτσα.)

Βλέποντας ότι το πράμα αργεί, σηκώνεται και αρχίζει να με παίζει μανιβέλα. Ώπα, Ελενίτσα, δεν κατάλαβες μία σου και μία μου: 'Στήσου πάλι στα τέσσερα' δηλώνω.

Αποφασισμένος πλέον ότι το ξυλόμουνο της δεν αξίζει τα χύσια μου, καταφεύγω σε παλιά τακτική Γερο-μύστης. Θα τη γαμήσω όσο αντέξει και μετά πάω στην επόμενη.

Την πιάνω από τη μέση και αρχίζω το γκάπα γκούπα. Σύντομα εμφανίστηκαν τα πρώτα σημάδια δυσανασχέτησης: η πλατούλα της κύρτωσε και έσφιξε ενώ έριξε και κάνα δυο μορφασμούς δυσανασχέτησης. Λέβελ Ουάν Ακόμπλισντ σκέπτομαι.

Αρχίζω να μπαινοβγαίνω με όλη μου τη δύναμη Κατσικογάμης: στόχος του λέβελ τσου να τσουγκρίσει το κεφάλι της στον τοίχο. Κάνα δίλεπτο άντεξε η Ρουμάνα. Πριν ολοκληρωθεί το λέβελ, σηκώνεται από το κρεβάτι 'δεκάλεπτο τελείωσε μου λέει', της πιάνω τον κώλο και την αποχαιρετώ Καπέλο. Δεν το πήρε καλά, λες και της πιάσανε τον κώλο έκανε.

Βγαίνοντας ξαναρωτώ την τσατσά που είναι το Μαρινάκι και αυτή συνεχίζει να κάνει την πάπια.

Τσου λονγκ, ντιντ νοτ ριντ: εμφανίσιμο πιπινάκι, καλό (όχι τελειωτικό) ελευθερο στοματικό και 69. Στο γαμήσι μέτρια πράματα πασπαλισμένα με τα γνωστά πουτανοκόλπα. Πρέπει να φάει καμιά πεντακοσαριά πέη ακόμα για να φανεί αν θα προσαρμοστεί και θα αντέξει στο σκληρό κόσμο του Μεταξουργείου.
Καλή σου τύχη Ελενίτσα!

Φιλάρα μη άγχεσαι, Σάββατο πρωί όπως είπαμε.

(συνεχίζεται με τη ρουμάνα Ντιάνα στο ισόγειο της Ιάσωνος 19Α)

Σημειώσεις: είναι άλλη Ελένη από την κοκκινομάλλα που αναφέρουν έτεροι συναγωνιστές, ανάμεσα τους και ο θρυλικός Φανούρης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Ελένη
hellas666
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
84
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Φανούρης Τζούρας, STAVROS6969 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού