Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βιαζομουν πολυ συναγωνιστες και περασα μονο απο 5-6 σπιτακια. Στη Διδυμου ειχε κατι μιλφαρες αλλα ηθελα πιπινι. Μπαινω στον οικο και εμφανιζεται η γλυκια Ναταλια με τις φυσικες ωραιες βυζαρες , την κωλαρα και τις μπουταρες. Ειναι αυτο που λεμε γυναικα με πιασιματα που αν την δεις εξω με κολαν ή φορμα θα πεις Προσκύνημα . Καστανοξανθη με γαλαζια ματια ( I love russia ρε Πουτιν). 3 κριτικες ειδα οτι εχει και στις 3 εχουν βαλει 6 στην εμφανιση. Εγω βαζω 8 και εξηγω το λογο. Προσωπο πανεμορφο, δοντια και χαμογελο ωραια. Φυσικες βυζαρες 2,5 με 3. Ποδι ωραιο και σωμα χωρις σημαδια. Λιγο παραπανω εχει στη μεση και στο κωλο. Το αρνητικο για μενα ειναι στη μεση.Αρα θα επαιρνε 10 αν ειχε μεγαλυτερα βυζια και αν εχανε λιγο στα ψωμακια. Να πω επισης οτι τη γαμαμε και με 20€!!Μεγάλο χαμόγελο Η τσατσα μου λεει θα εισαι ο πρωτος πελατης για σημερα , ειδα την κοπελα πολυ ζεστη και περασα. Ο χωρος καθαρος , ξεντυνομαι και περιμενω το ρωσιδακι.
Μπαινει μεσα και με παιρνει αγκαλιες, μου δινει φιλακια και γενικα η φαση σαν ειμαι με γκομενα. Μου λεει ποσο γλυκος εισαι και με τσιμπαγε. Εγω σκαλωσα γτ τοσο αγαπουλες εχω καιρο να συναντησω. Ξεκιναει μια πιπα μετα απο 5 λεπτα προκαταρκτικα! Σπεσιαλ. Της εσπρωχνα το κεφαλι με το ενα χερι και με το αλλο της εβαζα δαχτυλο. Προσπαθουσε να τον παρει ολο μεσα το κοριτσι. Τελειωνει η πιπα και παλι αγκαλιες και φιλακια. Εεε δεν αντεξα τοσο ρομαντισμος και τις λεω ελα να σε γαμησω μικρο μου τωρα. 3 λεπτα στα τεσσερα με μπατσες στη κωλαρα της. Μετα ιεραποστολικο με τρελο σφυροκοπημα. Εβλεπα την γλυκια φατσουλα της και την γαμαγα πιο δυνατα. Μου λεει στο 20 λεπτο!!εισαι δυσκολος εσυ πρεπει να τελειωσεις( γι αυτο το λογο εβαλα 9 συμπεριφορα) . Βγαζω προφυλακτικο και τελειωνω στις βυζαρες της. Εκατσα πολυ δεν λεω αλλα ξενερωνω οταν μου λενε να τελειωσω και δεν ειχε χτυπησει πορτα η τσατσα(10αρι). Μου ειπε οτι δουλευει στα 3 εκει μπουρδελακια καθε μερα και οποτε μπορω θα ξαναπερασω αν και θελω να πηγαινω με διαφορετικες. Γενικα περασα τελεια Έρωτας Έρωτας

* Να πω και κατι ασχετο. Ειδα οτι ανεβηκα αξιωμα και εγινα προχωρημενος και μπορω να βαθμολογω μεχρι 10. Δεν ξερω με πια κριτηρια γινεται αυτο με τα αξιωματα αλλα χαιρομαι που εγινε. Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.442
Πόντοι:
17.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Gingos, STAVROS6969 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2016
Εχει φτιαξει η μικρη αρκετα απο εμφανιση, δεν ηταν ετσι στην αρχη. Και οντως εχει πολυ ωραιες Βυζαρες.. Προσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1